Free Call

3608*

איך נימנע מאיבוד מפתחות הרכב, טיפים מועילים:

אם אתם מסוג האנשים שתמיד שוכחים היכן הנחתם את מפתחות הרכב , הטיפים הבאים הם בשבילכם ויעזרו לכם להימנע מכך. 

לאבד את מפתחות הרכב, זה מעצבן , אך מעצבן יותר כאשר אתה מאבד אותם כשאתה לחוץ וממהר ממהר להיות איפשהו או שאתה מצפה לאירוע מיוחד. שלא כמו הסמארטפון שלך, אינך יכול פשוט להתקשר אליו ולמצוא את מיקומו!  כאשר מפתחות המכונית שלך אובדים בדרך כלל קיימת רק אפשרות אחת והיא להתחיל לחפש אותם בכל מקום. 

אז מה עליכם לעשות כדי למנוע את העניין מלכתחילה? 

אם אתה נוהג לעשות את הטעות הזו מדי פעם, עיין בטיפים הבאים ומצא דרך טובה יותר, כך שתוכל להימנע מאיבוד המפתחות שלך בעתיד. 

  1. הוסף מחזיק מפתחות למפתח שלך 

אנשים רבים מבלים זמן רב בחיפוש אחר מפתחות המכונית שלהם לפני שהם יוצאים לעבודה או כדי לבצע סידורים. אם אתה אחד האנשים האלה, עליך לרכוש מחזיק מפתחות גדול ובולט ולהוסיף אותו למפתחות הרכב שלך!  

הרעיון המרכזי הוא להבליט את המפתחות שלכם כך שתוכלו למצוא אותם בקלות. כדאי לקנות מחזיק מפתחות צבעוני מכיוון שקל יותר למצוא אותו בעת החיפוש, שכן הוא הרבה יותר בולט ביחס למחזיק בעל צבע אחיד. אתה יכול גם לשקול להוסיף את המפתח שלך לחפץ שאתה תמיד לוקח אתך. 

  • הקצו מקום ייעודי למפתחות הרכב שלכם 

לאנשים רבים אין מיקום קבוע בו הם מציבים דברים ספציפיים בביתם.  מסיבה זו, הבית שלהם נראה עמוס ולא מסודר והם נוטים לאבד באופן קבוע את חפציהם כמו ארנקים ומפתחות. לאנשים שאינם זהירים ונוטים למהר, לעיתים קרובות יהיו בית או פינת עבודה מבולגנים.

הם לא מגדירים מקום מיוחד בו הם מאחסנים את הפריטים הקטנים והחשובים כמו מפתחות וארנק ולכן הם מבלים את זמנם בחיפוש אחר חפציהם. 

כשאתה מסדר את הדברים החשובים שלך באופן שיטתי ומקצה מקום לאחסון מפתחות, סמארטפונים, ארנקים ופריטים אחרים, תוכל לאתר אותם במהירות מבלי לבזבז את זמנך. זה הכרחי שתספר לשאר בני הבית על השינויים שביצעת על מנת שיוכלו לסייע במקרה הצורך. 

  • נסה Finder Key 

על מנת להקל על החיים לאנשים שמאבדים מדי פעם את מפתחות המכונית שלהם, חברות רבות הציגו מחזיקי מפתחות יעילים עם שלט רחוק שתפקידם לעזור לך לאתר את צרור המפתחות. אתה רק צריך להתקין את המחזיק הייחודי על צרור המפתחות ולוודא שיש לו סוללות! 

במקרים בהם אתה מאבד את המפתחות, אתה יכול ללחוץ על הכפתור בשלט של המחזיק הייחודי ולהאזין לצפצוף כדי לעקוב אחר המפתחות שלך. אתה צריך להיות מוכן גם למצבי חירום במקרה והשלט רחוק של מפתחות המכונית שלך לא יגיב. במקרים אלה, יתכן שתזדקק לסיוע של שירותי ישרא-לוק , מנעולנים מיומנים אשר יעילים מספיק כדי להתמודד עם כל סיטואציות נעילה, בין אם זה הבית, המשרד או המכונית שלך. 

  • קבל מערכת מפתח חילוף

אם אתה מאבד לעתים קרובות את מפתחות הרכב שלך, עליך לשקול גם לשמור סט מפתחות רזרבי מוסתר אי שם בביתך או במשרדך. שמור אותו במקום מאובטח, כזה שאתה יכול בקלות לזכור כשאתה זקוק למפתחות. אתה יכול לשמור אותם בקופסה או להשאיר אותם עם בן משפחה. להחזיק סט מפתחות נוסף ולהפוך אותם לנגישים ימנע ממך את המצב הלו נעים של איבוד מפתחות הרכב שלך. 

  • הפוך את המפתחות שלך לזוהר 

למצוא ולזהות את המפתחות הרכב שלך בחושך , זה תמיד שימושי.  אתה יכול להשתמש בכל צבע בהיר כדי לוודא שהמפתחות שלך נראים בולטים גם כשאתה לא מסתכל עליהם ישירות. אתה יכול לשקול לחבר אביזרים שזוהרים בחושך למחזיק המפתחות שלך כדי למצוא אותם בקלות גם בלילה.

  • השתמש בפתקים ותזכורות 

אתה יכול להשתמש בתכונת התזכורת בסמארטפון שלך כדי לעקוב אחר המיקום בו מיקמת את מפתחות המכונית שלך, או לשים לך תזכורת לגבי המיקום שבו השארת את המפתחות בפעם האחרונה שהשתמשת בהם. 

  • היו ערניים 

יש לנקוט באמצעי הזהירות הנחוצים בכדי לא לאבד את המפתחות מלכתחילה. 

אתה יכול לבחור מיקום מיוחד בו תוכל להניח את מפתחות המכונית שלך בבית. 

לרוב, האנשים מניחים את מפתחות המכונית שלהם בכניסה הקדמית שהיא נגישה, רק חשוב לוודא שאתה ממקם את המפתחות שלך במקום שמוסתר מאורחים לא רצויים.

  • תמיד ישנה תוכנית גיבוי

לפעמים אפילו שנקטת כל הדרכים הנכונות לשמירה על המפתחות שלך, אתה עלול עדיין לאבד אותם. כאשר זה קורה, אל תיבהל, מצא תוכנית יעילה לפתרון הבעיה:  צור קשר עם ישרא-לוק שיכולה להציע שירותי מנעולנות מקצועית ללא דופי במחיר הטוב ביותר. 

התקשרו לחברת ישרא-לוק היום לקבלת מנעולן מומחה או לקבלת עזרה בכל נושא הקשור למנעול!