Free Call

3608*

בחירת מנעולן – כל מה שצריך לדעת

בחירת מנעולן – כל מה שצריך לדעת

מה התפקיד של פורץ? מה ההבדל בין שירותי פריצה שונים? כיצד יודעים שמדובר על פורץ אמין?

מנעולן, שמכונה גם פורץ מנעולים או בקיצור “פורץ”, יכול להציע מגוון רחב של שירותים. בפועל, השירותים העיקריים של הפורץ ניתנים עבור לקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והציבורי והם גם עולים בקנה אחד עם הצרכים של חברות וארגונים. כמו כן, השירות של הפורץ ייחודי כי אפשר לקבל אותו עד פתח הבית – ולא רק בחנות. 

הנה פורץ שעובד בשבילך

ישרא-לוק מרכזת תחת קורת גג אחת את בעלי המקצוע המובילים בישראל. הניסיון שלנו עובד בשבילך כי הוא מקצר את משך הזמן שעובר מרגע הקריאה ועד לפתרון הבעיה. 

כמו כן, אנו מתחייבים לספק את שירותי הפריצה לפי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ולעמוד מאחורי התוצאות. אצלנו המחיר ישרת אותך ובשיחת טלפון אחת נוכל לשלוח אליך חנות ניידת 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (כל יום למעט שבת). 

התפקיד העיקרי של פורץ

פורץ יכול להתמודד עם כל סוגי הרכבים והתפקיד שלו הוא לספק את השירות גם עבור דלתות כניסה. מבחינה מקצועית, עליו לפרוץ את המנעול או לבצע את התיקון בלי להסב נזקים לצילינדר או למנגנון האבטחה. כאשר הפורץ מבצע את תפקידו נאמנה, הוא למעשה מאפשר ללקוחות שלו לחזור לשגרת הפעילות והעבודה שלהם כמה שיותר מהר.

הבדלים בין שירותי פריצה

אך האמת היא שיש שורה ארוכה של שירותי פריצה וגם הבדלים בין תחומי ההתמחות של מנעולן. כך למשל חלק מאנשי המקצוע מתמחים בפריצת רכבים בלבד, בעוד אחרים מציעים את השירות גם עבור בתים פרטיים, משרדים וכספות. כמו כן, יש משמעות גדולה לשאלה איזה סוג של הסמכה הפורץ עבר והאם יש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

איך יודעים שמדובר על מנעולן אמין?

אמינות של פורץ נמדדת ביכולת שלו להתאים את השירות עבור צרכי הלקוחות. כמו כן, פורץ הוא איש מקצוע שנמדד באופן שבו הוא שומר על האינטרסים ועל הביטחון האישי של הלקוחות. אם רוצים לדעת שמדובר על פורץ אמין כאשר מזמינים אותו לטפל בבעיה שקשורה למנעול של הרכב, אפשר לבדוק כמה שנות ניסיון יש לו והאם הוא יודע גם לשכפל ולשחזר מפתחות במקרה של אובדן מוחלט.

מאפיינים של איש מקצוע מיומן

המיומנות של איש מקצוע בתחום הפריצה באה לידי ביטוי ביכולת שלו לבחור את הכלים המתאימים ביותר לכל אירוע. מנעולן מקצועי יכול להתקין כספות, כולל פריצה ושכפול מפתחות, אך הוא גם יידע איך להתקין דלתות כניסה ופנים על מנת לרכז את השירותים החשובים תחת קורת גג אחת. מבחינת הלקוחות, ריכוז שירותי המנעולנות זה הפתרון הטוב ביותר לשיפור באיכות החיים ובתחושת הביטחון האישי. 

השוואת מחירים בשירותי פריצה

הטעות הנפוצה היא לבחור איש מקצוע מתחום הפריצה על בסיס הצעת המחיר בלבד. המחיר כמובן חשוב והשאיפה היא לחסוך בהוצאות, אבל קריטי לא פחות לוודא את רמת המקצועיות של הפורץ. 

אם למשל מנסים לחסוך אבל מזמינים פורץ שאין לו את ההסמכה המתאימה, התוצאה עלולה להיות יותר נזק מתועלת. לעומת זאת, השקעה בפורץ המתאים תחסוך בהוצאות בעתיד ותבטיח מינימום בעיות תחזוקה של מנעולי רכב, בית, משרד, כספת, חנות ועוד.

כמה עולים שירותי פריצה?

בהזמנת מנעולן מחירון שמפרט את השירותים יכול לספק אינדיקציה טובה לרמת האמינות של אנשי המקצוע. את המחירון אפשר לקבל באתרי האינטרנט או ביצירת קשר עם איש המקצוע עצמו, כאשר המטרה היא להשוות בין המחיר עבור השירות המבוקש לבין המחיר המקובל בענף. 

אם הפערים גדולים מדי, אפשר להמשיך לחפש שירותי פריצה אחרים. במידה והמחיר עולה בקנה אחד עם המחירון המקובל ועם הציפיות של הלקוח, אין סיבה להתעכב ואפשר להתקדם להזמנה מסודרת.

שירותי התקנה דרך הפורץ

הכי טוב לרכז גם את שירותי ההתקנה של המערכות הרלוונטיות מול פורץ מנעולים. זה למשל שירות שלא היה רלוונטי עבור אנשי מקצוע בתחום הזה עד לפני כמה שנים, אך כיום הוא נחשב לחלק בלתי נפרד מתחומי ההתמחות שלהם. מבחינה טכנית, אפשר להזמין מנעולן שלא רק ישכפל את המפתחות של הבית והרכב – אלא גם יתקין דלתות פנים, יכוון דלתות ישנות או יחליף צילינדרים ומנעולים. 

מה הקשר בין פריצה ודלתות אש?

לא רבים יודעים שאיש מקצוע מיומן עם הסמכה בפריצת מנעולים יכול להציע את השירותים שלו גם בהקשר של דלתות אש. כאן, ההתמחות של פורץ היא בהתקנה של דלתות אש ובתיקון דלתות קיימות. מטבע הדברים, השירות הזה רלוונטי בעיקר עבור לקוחות בסקטור התעשייתי והמסחרי אך הוא נפוץ מאוד ושכיח בפריסה ארצית.

שינויים טכנולוגיים בענף הפריצה

פורצי מנעולים נדרשים להישאר עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לשינויים טכנולוגיים. בעוד בתחומים אחרים יש פחות בעלי מקצוע שמושפעים משינויים כאלה, בפריצת מנעולים יש להם השפעה יום יומית על דרישות הלקוחות ועל המוצרים עצמם. 

על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר את ההתמחות הנוכחית במנעולים ביומטריים לעומת ההתמחות המסורתית במנעולי צילינדר. לחילופין, ניתן להצביע על החידושים גם בהתקנת כספות או בחיבור מנגנוני אזעקה ואבטחה למערכות בית חכם. 

רוצה שהפורץ יגיע עד אליך? אין בעיה!

פעילות של מעל 10 שנים הופכת את ישרא-לוק לגוף מוביל בתחום שירותי הפריצה בישראל. אנחנו מגיעים אל בית הלקוח עם ניידת שהיא למעשה חנות מנעולנים לכל דבר ועניין, בה אפשר לקבל פתרון מיידי במחיר משתלם. 

בעזרת השילוב בין מקצועיות ואחריות, אנו מספקים את הפתרונות הרלוונטיים בהתאמה אישית לכל לקוח. מכאן והלאה, כל מה שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולהזמין מנעולן מנוסה.