Free Call

3608*

החשיבות של אמינות בעת הזמנת מנעולן

החשיבות של אמינות בעת הזמנת מנעולן

איך בודקים אמינות של מנעולן כאיש מקצוע? מהן הדרישות מפורץ מקצועי?

קורס מנעולנות מאפשר הכשרת אנשי מקצוע ברמה גבוהה. עם זאת, רמת המקצועיות או המיומנות של המנעולן לא בהכרח מעידה על האמינות שלו. אם רוצים לוודא שהפורץ הוא איש מקצוע אמין, צריך לבדוק את זה בדרכים אחרות שלא באות לידי ביטוי רק בתעודת ההסמכה. במקרה אידיאלי, אותו איש מקצוע יהיה גם אמין וגם מוסמך ואף יגיע אל בית הלקוח או המשרד במהירות רבה. 

במילים אחרות, אנשי מקצוע מתחום הפריצה מוכרחים לענות בעת ובעונה אחת על כמה דרישות. דרישות אלו משפיעות על אופי התחום והן עוזרות להבדלים בין רמת מקצועיות, אמינות וזמינות של אנשי מקצוע ופורצים בכל הארץ. 

בישרא-לוק עושים בשבילך את העבודה

אנחנו בישרא-לוק מבינים שקשה לך לבחור מנעולן ולכן מעמידים לרשותך מלכתחילה את אנשי המקצוע הטובים ביותר. אצלנו יש רק פורצי מנעולים אמינים וביצירת קשר עמנו נוכל להגיע עד אליך – עם ניידת שירות מאובזרת ומשוכללת. כך כבר לא יתבזבז לך זמן בהשוואה בין שירותי פריצה, אנשי המקצוע יעמדו לרשותך והבעיה תיפתר.

ניידת השירות היא גולת הכותרת בסל השירותים שאנו מציעים לקהל הלקוחות. בזכות ניידת השירות והזמינות שלה, אנו מסוגלים כיום לספק שירותי פריצה לאנשים פרטיים, מוסדות, חברות, משרדים, חנויות וארגונים. רוצה לנסות אותנו? הגיע הזמן להשאיר פרטים וליצור עמנו קשר!

בדיקת אמינות מוקדמת

אמינות בודקים כמה שיותר מוקדם. בדיקה מוקדמת של האמינות עוזרת להשוות בין אנשי מקצוע, מונעת עוגמת נפש ובמובן מסוים גם מגנה על הציוד והרכוש האישי. בשירותי פריצה למשל, האמינות היא פקטור משמעותי בכל הנוגע לתחושת הביטחון האישי של הלקוחות והיא רלוונטית גם בסקטור הפרטי וגם במגזר העסקי.

מתי נמדדת אמינות של מנעולן?

בסקטור הפרטי, האמינות חשובה כי היא קובעת האם הפורץ שמגיע לבית הלקוח אכן ישמור עליו מפני פריצות וגניבות. חוץ מזה, הפורץ נחשב במהלך העבודה לציוד האישי של הלקוח, לתכולה שיש לו בחדרי השינה בבית ולעיתים גם לרכב שלו. בכל אחד משירותי הפריצה הללו, האמינות היא מה שמשפיע על הלקוח בטווח הקצר והארוך כאחד. 

לשם השוואה, בסקטור הציבורי האמינות של מנעולן נמדדת בעיקר כאשר מזמינים אותו לתקן דלתות, להחליף צילינדר, לפרוץ מנעול או להתקין ולתקן כספת. בכל אחד מהמקרים האלה, מידת האמינות היא בעלת השפעה דרמטית וישירה על היכולת של בעלי עסקים לשמור על האינטרסים שלהם ועל רכוש בעל ערך. 

השפעת האמינות על רישוי עסקים

עוד בסקטור העסקי, ניתן להבין את החשיבות של אמינות הפורץ כאשר מביאים בחשבון את השירות שלו בהתקנת דלתות פנים רגילות או בהתקנת דלתות אש. אם לדוגמא מדובר על עסק שמחויב בהתקנת דלתות פנים ודלתות אש מסוימות לצורך רישוי – המשמעות היא שעליו ליצור קשר עם פורץ מוסמך ואמין שמכיר את התחום ויכול לעמוד בדרישות הרגולציה. 

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל התקנת דלתות מבוצעת על פי דרישות רישוי העסקים. זה בולט בעיקר כאשר מתקינים דלתות אש לפי הדרישות של רשויות הכיבוי, אך רלוונטי גם בהתקנת דלתות פנים במסעדות, מטבחים תעשייתיים ועוד. במקביל, הפורץ יכול להתקין לכל עסק כספת וכך להשפיע על הפרמיה שהוא ישלם לחברת הביטוח.

טיפים לבדיקת אמינות

לקוחות במגזר הפרטי והעסקי יכולים לבדוק את האמינות בלי להתפשר על זמינות של מנעולן מהיר, שביכולתו להגיע בתוך זמן קצר במיוחד. היות והשאיפה היא לשלב בין זמינות גבוהה לבין מנעולן אמין עם הסמכה רלוונטית, הדבר המומלץ ביותר הוא להסתמך על מספר שנות הניסיון שיש לו. ככל שיש לאנשי המקצוע יותר ניסיון, כך אפשר להסיק שהם כבר הוכיחו את האמינות שלהם – ולכן הצליחו לייצר לעצמם יתרון בענף ובתחום. מנעולן שפעיל במשך זמן רב הוא עדות עצמית גם לטיב השירות שהוא מספק – וגם להיקף זמינותו.

מלבד מספר שנות הניסיון, אפשר לבדוק אמינות של הפורץ לפי סוג השירותים שהוא מציע. בהקשר הזה, מה שעושים זה לנסות לרכז כמה שיותר שירותים תחת קורת גג אחת – כמו למשל פריצת כל סוגי הרכבים בלי נזק לדלתות ולמנעול, שכפול כל סוגי המפתחות, התקנת כל סוגי הכספות, תיקון כל סוגי הדלתות וכן הלאה.

אין סיבה להתפשר על אמינות

שירות מקצועי של פורץ אמין זו דרישה לגיטימית לחלוטין. לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד לא צריכים להתפשר כיום על אמינות, כי היא לא אמורה להשפיע על הזמינות של הפורץ ובטח לא על המחיר שהוא גובה. בכל אחד מההקשרים הללו, הפורץ נמדד ביכולת שלו להציע שירות אמין מסביב לשעון וזמינות שמציבה את הלקוח בראש סדר העדיפויות.

כמו כן, אמינות נמדדת בדברים הקטנים שעושים הבדל גדול – כמו לדוגמא בדיקת בעל הרכב בהזמנת שירותי פריצה או וידוא שהחלפת המנעול בבית אכן מבוצעת על ידי הבעלים או השוכרים החוקיים שלו. בכל אחד מההקשרים הללו, לפורץ יש אחריות רבה ומצופה ממנו להביא אותה לידי ביטוי גם בסל השירותים שהוא מציע עבור קהל הלקוחות שלו.

ישרא-לוק מפגישה עבורך בין אמינות, מקצועיות, איכות ומחיר

שילוב יוצא דופן בין ערכים של אמינות, מקצועיות, איכות ומחיר הופך את ישרא-לוק לחברה מובילה בתחום הפריצות. מהירות השירות שלנו מבוססת על הקצאת תחנה ניידת עד בית הלקוח, בעוד הזמינות שמורה עבורך 24 שעות ביממה וכל יום בשבוע למעט שבת. אם ברצונך לתאם שירותי פריצה סטנדרטיים או התקנות מיוחדות, אנחנו הכתובת שלך.

נציגי ישרא-לוק משתמשים בניסיון של מעל 10 שנים על מנת לספק עבורך את פתרונות הפריצה המובילים בישראל. אנו מבינים את החשיבות של הזמנת שירותי פריצה, לכן מזמינים אותך ליצור קשר עם נציגי הצוותים ולקבל מידע בהתאמה אישית. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים ונדאג לשלוח אליך מנעולן בהקדם.