מנעולן אופקים

ישרא-לוק מגבירה את תחושת הביטחון האישי של תושבי אופקים ומזמינה אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. שירותי המנעולנות שלנו ניתנים על ידי אנשי מקצוע עם מעל 10 שנות ניסיון – ובאפשרותך ליצור עמנו קשר על מנת לקבל מידע והמלצות. כמו כן, הייחודיות שלנו היא חנות ניידת שמגיעה עד אליך עם פתרון בכל נושא המנעולנות לבית ולרכב.

הזמנת השירות דרכנו אפשרית באזור אופקים והסביבה 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע – למעט שבת. השירותים שלנו כוללים פריצה של כל סוגי הרכבים בלי נזק לדלתות ולכניסה, שכפול מפתחות לכל סוגי המפתחות והשלטים וכמובן שחזור מפתחות לרכב במקרה של אובדן כולל קידוד השלט.

למה להזמין מנעולן דרכנו?

הזמנת מנעולן מאת ישרא-לוק תגרום לך להרגיש בידיים טובות כבר מהרגע הראשון.

נציגי ישרא-לוק עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומחזיקים בכל תעודות ההסמכה הרלוונטיות. אנו מבצעים התקנת כספות כולל פריצה ושכפול מפתחות ולכן מתאימים גם לקהל יעד עסקי. בנוסף לכך, נציגינו מתמחים בהתקנת דלתות כניסה ופנים ויכולים ללוות אותך בשיפוץ דירה קיימת. יתרה מזאת, סל השירותים אצלנו כולל תיקון דלתות כניסה ופנים – ובאפשרותנו אף לתכנן ולבצע התקנת דלתות אש עבורך. 

מלבד זאת, אנו מתחייבים להגיע אליך בתוך זמן קצר, להציע לך שירות אמין ולהרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת. כך אנו משלבים עבורך בין מקצועיות וחיסכון והופכים את החיים באופקים לבטוחים יותר למשפחה שלך.

תושבי אופקים מקבלים את הטוב ביותר

כשמדובר על הזמנת מנעולן, חשובים לך פרמטרים של עמידה בלוח זמנים ואחריות על התוצאות. אם עד היום רצית לקבל שירות כזה בדרום ולא ידעת למי לפנות, כעת יש לך את הכתובת הנכונה במרחק שיחה אחת בלבד. אנו עושים הכל על מנת שבעת הזמנת מנעולן אופקים ותושביה יקבלו את הטוב ביותר – ונשמח לקבל את פנייתך ממש עכשיו.