Free Call

3608*

מנעולן איכותי במחיר משתלם – איך מוצאים אחד כזה?

מנעולן איכותי במחיר משתלם – איך מוצאים אחד כזה?

כמה עולים שירותי פריצה? מה בודקים לפני שמזמינים פורץ מקצועי?

הזמנת מנעולן זול עלולה להיות משימה מורכבת. מצד אחד, כולם ללא יוצא מן הכלל רוצים לחסוך בהוצאות. מצד שני, אף אחד לא מוכן להתפשר על איכות שירותי הפריצה או על התוצאות. אם למשל מזמינים איש מקצוע זול שגורם נזק למנעול או לדלת, התוצאה עלולה להיות שורה ארוכה של הוצאות מיותרות.

הפתרון הוא לנסות לשלב בין מחיר אטרקטיבי לשירות מקצועי. בשביל לעשות את זה, צריך מלכתחילה לפנות אל חברה מנוסה שיש לה רקע מוכח וצוותים מיומנים לריכוז מגוון רחב של שירותי פריצה שונים תחת קורת גג אחת.

השירות שלנו שווה לך כסף!

ישרא-לוק יכולה להעמיד לרשותך 10 שנות ניסיון בהתראה קצרה. אנו מספקים שירותי מנעולן בפריסה רחבה במשך 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (כל יום למעט שבת) ואף מפעילים תחנת שירות ניידת שמגיעה עד אליך. אם תמיד רצית לחסוך אבל לא ידעת למי לפנות – המומחים שלנו כבר מחכים לך.

הסמכה של מנעולן לפני שירותי פריצה

עוד לפני שנכנסים לעובי הקורה ובודקים מה משפיע על מחיר הפריצה, צריך להבין את החשיבות של הסמכה מוקדמת. הסמכה היא כיום האינדיקציה לכך שמדובר באיש מקצוע אמין ובכזה שאפשר לסמוך עליו. היות והפורץ חשוף ברוב המקרים לציוד אישי ורגיש של הלקוחות, אין תחליף לאמינות גבוהה וההסמכה היא זו שמעידה עליה.

מנעולן מורשה מקבל את ההסמכה שלו רק אחרי שהוא עומד בדרישות גופי ההכשרה השונים. במקביל, הוא צריך להיות בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל ועם אישור שמאפשר לו לספק את שירותי הפריצה גם ללקוחות פרטיים וגם לבעלי משרדים וחנויות. 

מה משפיע על מחיר הפריצה?

עלות הזמנת מנעולנים מושפעת מפרמטרים פחות או יותר קבועים. ברשימת הגורמים שקובעים כמה יעלה השירות אפשר למשל למצוא הבדלים בין פריצת מנעולים רגילים, פריצת מנעולים משוכללים ופריצת מנעולים ביומטריים. לשם השוואה, הבדלים אחרים יהיו בין המחירים של פריצת מנעולי דלתות כניסה ודלתות חוץ או בין מחירי פריצת כספות ורכבים.

במילים אחרות, מנעולן מספק שירותים שונים ולכן לגיטימי שהתמחור יתבצע בנפרד ובכל מקרה לגופו. חוץ מזה, צריך לזכור שעל מחיר הפריצה משפיעים שיקולים אובייקטיביים – כמו למשל: שעת ההזמנה, תוספת על פריצה בשעות הלילה וגם איכות המנעולים או הדלתות שאותם אנשי המקצוע מתקינים. 

איך חוסכים בהוצאות על שירותי פריצה?

השאלה המתבקשת היא כיצד לוקחים את הפרמטרים המשפיעים על המחיר של שירותי מנעולן ומשתמשים בהם על מנת לחסוך בהוצאות. אם משתמשים בשיטה הנכונה לחסוך, זה כמובן גם לא חייב לבוא על חשבון איכות שירותי הפריצה או על תקופת האחריות שאנשי המקצוע נותנים על המנעולים, על הצילינדר ועל הדלתות.

הדרך לחסוך בהוצאות על שירותי פריצה היא לנסות לרכז אותם מול אותו איש מקצוע. כמו כן, צריך לחשוב כל הזמן על עלויות עקיפות – כמו למשל משך הזמן שלוקח להגיע מהבית או העסק אל חנות המנעולים. בהקשר הזה, ניתן לדוגמא לחסוך המון הוצאות וזמן על ידי הזמנת ניידת שירות שמגיעה עד פתח בית הלקוח. 

לא בודקים רק את המחיר

אבל כמובן שהמחיר הוא ממש לא הדבר היחיד שצריך לבדוק כאשר רוצים להזמין שירותי פריצה. נכון להיום, פריצת מנעולים והתקנת דלתות הם מסוג השירותים שמשפיעים בצורה הרבה ביותר על איכות החיים ותחושת הביטחון האישי. לראייה, שירותי פריצה כאלה ניתנים גם עבור בעלי בתים ודירות אבל באותה מידה גם עבור בעלי רכבים, נציגים של חברות וארגונים ועוד. 

המסקנה היא שאת שירותי הפריצה בוחרים לא רק לפי המחיר – אלא גם לפי רמת המקצועיות. אם אנשי המקצוע מציעים שירות איכותי שעומד בסטנדרטים המחמירים ביותר, סביר להניח שיהיה משתלם מאוד לשלם עליו. בין לבין, ניתן בהחלט להתרשם מהבדלי המחירים בין השירותים ולבדוק אפשרויות להוזלת המחיר.

כל כמה זמן מזמינים שירותי פריצה?

יש לקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי שחושבים שניתן לחסוך על שירותי פריצה אם דוחים את הטיפול בתקלות. בפועל, נטייה כזו גורמת יותר נזק מתועלת: אף תקלה לא חולפת בעצמה – ואילו אנשי המקצוע המוסמכים הם היחידים שיכולים לתקן את המנעול בלי להסב נזקים לכל הדלת. 

לצד שירותי פריצה שהם כורח המציאות כמו למשל פריצת רכבים, שחזור מפתחות במקרה של אובדן מוחלט או התקנת דלתות כניסה ופנים, יש שירותים שמזמינים לעיתים רחוקות יותר. ברשימה הזו מוצאים למשל שירותי שכפול מפתחות, תיקון דלתות כניסה ופנים והחלפת צילינדר ומנעול בגלל בלאי ושחיקה.

חיסכון בעזרת אחריות

גם תקופת אחריות ארוכה היא דרך טובה לחסוך בהוצאות. אמנם לתקופת האחריות אין השפעה ישירה על המחיר שאותו הלקוח ישלם עבור שירותי הפריצה, אך מיד לאחר מכן היא נכנסת לתוקף. כל עוד האחריות בתוקף, הלקוח לא אמור לשלם על תקלות שקשורות אל הפורץ והוא עדיין נהנה מגיבוי ומשירותי תחזוקה נלווים.

את תקופת האחריות על העבודה בודקים לפני שמזמינים שירותי פריצה. ברוב המקרים, האחריות ארוכה בעיקר בעבודות מורכבות ובהן התקנת מנעולים חכמים, התקנת דלתות חדשות והתקנת כספות. 

בישרא-לוק חוסכים לך הוצאות – אבל בעיקר דאגות

נציגי ישרא-לוק מבינים בדיוק כמוך עד כמה חשוב לנסות לחסוך בהוצאות. מצד שני, הניסיון שלנו גם מגלה שמה שזול עלול לפעמים לעלות ביוקר. לכן אנשי המקצוע שלנו מציעים את השילוב האידיאלי בין מחיר נמוך לבין שירות מקצועי – ומזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

ניידת שירות שתגיע עד אליך תפתור עבורך כל בעיה שקשורה לפריצה ושכפול מפתחות. אם ברצונך לנסות מנעולן אמיתי ומוסמך ששומר עליך, מה שנותר לך הוא רק להשאיר פרטים באתר.