Free Call

3608*

מנעולן דלתות פנים וחוץ

מנעולן דלתות פנים וחוץ

מה ההבדל בין סוגי דלתות? איך ומתי פורצים דלתות פנים וחוץ? כל כמה זמן מחליפים מנעול?

מנעולן דלתות מתמחה בהתקנה ותיקון תקלות שקשורות למנעול. בבניית בתים חדשים, צריך להזמין אותו על מנת להתקין דלתות כניסה ופנים ועל מנת לשפר את תחושת הביטחון האישי. בבתים קיימים, התפקיד העיקרי של המנעולן הוא לתקן דלתות כניסה ופנים או לבצע עבודות פריצה על המנעולים שלהן. 

עם זאת, חשוב לבדוק מראש כמה שנות ניסיון יש למנעולן והאם ההסמכה שלו רלוונטית עבור השירות המבוקש. 

הסמכה ומקצועיות הם חלק מהשירות שלנו

ישרא-לוק מתחייבת לשלוח אליך פורץ דלתות מוסמך גם בהתראה קצרה. אנחנו זמינים עבורך כל יום למעט שבת ועובדים 24 שעות על מנת לפתור עבורך את הבעיה. מבחינתך, הפתרון להתקנת או טיפול בתקלות שקשורות לדלתות נמצא במרחק נגיעה. כמו כן, יש לנו 10 שנות ניסיון בשירותים מן הסוג הזה וההסמכה כבר כלולה בעבודה שנבצע עבורך.

הבדלים בין דלתות פנים וחוץ

מנעולן מיומן יבחר את הדרך הנכונה לתקן את התקלה לפי סוג הדלת. בשלב הראשון, יש להפריד בין המאפיינים של דלתות פנים רגילות בחדרים לבין התכונות של דלתות כניסה או דלתות שמפרידות בין חלל הפנים והחוץ. 

בשלב השני, בודקים איזה סוג של מנגנון נעילה יש בדלת ובאיזה תקלה מדובר. אחרי שמקבלים את כל הפרטים האלה, אפשר גם לבחור את שיטת התיקון המתאימה ביותר.

התקנה באמצעות מנעולן דלתות

אבל האמת היא שאפשר מלכתחילה לצמצם את הסיכוי לתקלות בדלת או במנעול. אם מזמינים מנעולן דלתות להתקנה המקורית, מבטיחים שהמנעול יעבוד כמו שצריך למשך שנים רבות וחוסכים בהוצאות על תיקון תקלות. מעבר לכך, הזמנת המנעולן צריכה להיות חלק בלתי נפרד מההתקנה המקורית של הדלתות – כי יש לו הרבה ניסיון והיכרות עם התחום.

איך מתקינים דלתות פנים וכניסה?

האופן שבו מתקינים דלתות פנים ודלתות כניסה ישפיע על היכולת שלהן להעניק תחושת ביטחון אישי עבור בני המשפחה. לשם השוואה, במשרדים מתקינים דלתות אחרות לגמרי שבהן הדגש הוא דווקא על ההיבט האסתטי. חוץ מזה, ברוב דלתות הפנים במשרדים אין צורך בנעילה – בעוד בבתים פרטיים מדובר על דרישה לגיטימית של ההורים והילדים כאחד.

מקצועיות בהתקנת דלתות

רכישת דלתות פנים וכניסה משדרגת את הבית ומעלה את הערך שלו. מצד שני, יש לחשב גם את העלות של ההתקנה ולהעדיף מנעולן מיומן ומוסמך על פני בעלי מלאכה אחרים. אם מזמינים מנעולן דלתות מקצועי, מרכזים מולו גם את הדרישות השונות שקשורות למנעול ולצילינדר ולאחר מכן ניתן להשתמש בשירותים שלו על מנת לשכפל מפתחות. 

תקלות נפוצות בדלתות פנים וחוץ

רוב התקלות הנפוצות בדלתות פנים וכניסה קשורות לבלאי טבעי של המנעול והצילינדר. אחרי מספר שנים, הצילינדר נשחק וגם הפינים של המפתחות צוברים את העומס ואת הנזקים. 

כאשר הפינים לא מסובבים את גליל הצילינדר בדלתות הנפוצות, המשמעות היא שצריך להחליף את כל המנעול. כמו כן, יש מקרים שבהם מזמינים מנעולן דלתות בשביל לשכפל את המפתחות או על מנת להחליף מנעול בגלל כניסה לבית חדש ולדירה שכורה.

הזמנת מנעולן עבור כספות

בין השורות, כדאי להזכיר שתחומי ההתמחות של מנעולן דלתות רלוונטיים גם עבור התקנת כספות כולל פריצה ושכפול מפתחות. במילים אחרות, אותו סוג של הסמכה הוא זה שמאפשר למנעולן להציע את השירותים שלו גם בהתקנת ותיקון דלתות פנים וכניסה – אבל גם בהתקנה אחרת לגמרי כמו למשל של כספות. בכל מקרה, עבור הלקוחות מדובר על יתרון משמעותי.

למה להזמין שירותי פריצה והתקנה מאותו מנעולן?

לקוחות שמזמינים גם שירותי פריצה, גם שירותי שכפול מפתחות וגם שירותי התקנת כספות ודלתות מאותו מנעולן חוסכים לעצמם זמן. בראש ובראשונה, המנעולן יידע איך להגיע לבית הלקוחות וגם יבין את סדר העדיפויות שלהם. מעבר לכך, שביעות רצון מהשירות של מנעולן בתחום מסוים יכולה להיות מתורגמת להזמנת השירות שלו בתחום אחר. בטווח הארוך, זה בדיוק מה שחוסך זמן יקר ערך בכל הנוגע להזמנת מנעולן בשעת חירום.

הזמנת מנעולן אם נתקעים מחוץ לבית

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע היחידים שנדרשים להיות זמינים מסביב לשעון לכל אורך השבוע למעט שבת. זה קורה בגלל שהשירות של המנעולן כולל פריצת דלתות לאחר אובדן צרור המפתחות, בגלל תקלה או בשל חוסר תקשורת בין בני המשפחה. אם למשל הלקוח נתקע מחוץ לבית בשעת לילה מאוחרת – רק הזמנה של מנעולן מיומן תפתור את הבעיה.

איך יודעים איזה מנעולן להזמין?

מכל האמור לעיל אפשר להבין טוב יותר איך להזמין פורץ ומתקין דלתות מקצועי. בשלב הראשון, בודקים אילו שירותים מציעה חברת פריצה והאם היא מסוגלת לרכז אותם תחת קורת גג אחת מול אנשי מקצוע מוסמכים. 

בשלב השני, מוודאים שלנציגים של אותה חברת פריצה יש הסמכה ואישור מטעם משטרת ישראל. בשלב השלישי, בודקים את הזמינות ונותנים עדיפות לחברה שמסוגלת להגיע עד בית הלקוח עם תחנת שירות ניידת.

יש תקלה במנעול או בדלת? הפתרון לכל נושא כבר בדרך אליך!

ישרא-לוק פעילה בתחום הפריצה מעל 10 שנים ומסוגלת להגיע עד אליך עם תחנת שירות שהיא למעשה חנות ניידת. בחנות שתחכה לך מחוץ לבית נספק עבורך שירותי שכפול לכל סוגי המפתחות, לרבות שלטים לרכב ושחזור מפתחות במקרה של אובדן מוחלט ונסביר לך על התקנת דלתות. 

כמו כן, נוכל לכוון את הדלתות שכבר קיימות בבית שלך על מנת למנוע שחיקה של הציר ובמידת הצורך נחליף מנעול וצילינדר. אז אם יש תקלה שמטרידה אותך, הזמנת מנעולן דלתות מבית ישרא-לוק היא בדיוק הפתרון שחיכית לו – במחיר שלא העזת לחלום עליו.