Free Call

3608*

מנעולן לדירות שכורות

מנעולן לדירות שכורות

למה כדאי להזמין מנעולן מיד אחרי הובלה לבית חדש? מי אחראי על החלפת מנעולים בדירה שכורה?

הזמנת מנעולן צריכה להיות חלק בלתי נפרד מרשימת המשימות לקראת מעבר לדירה שכורה. מדוע? ובכן, בשוק הנדל”ן בישראל יש ביקוש גבוה לדירות שכורות, אך נדמה שדווקא הנושא של שירותי פריצה ומנעולנות לא תמיד ברור לכולם. 

כתוצאה מכך, חלק משוכרי הדירות עלולים לחשוף את עצמם לסיכונים מיותרים. כמו כן, היום אפילו לא צריך להתעכב או לצאת מהבית על מנת להזמין אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

עברת דירה? אנחנו בדרך!

ישרא-לוק יכולה לשלוח עד אליך מנעולן מוסמך עם תחנת שירות ניידת. אנחנו מבינים שתהליך המעבר גוזל ממך אנרגיות, זמן וכסף, אבל בטוחים שנוכל לחסוך עבורך מאמץ מיותר. מיד לאחר הזמנת השירות, נרכז מולך את שירותי הפריצה החשובים ונציע אותם במחיר הוגן. 

כמו כן, כדאי לדעת שדרכנו ניתן להזמין גם שירות בסיסי של שכפול מפתחות לדירה החדשה וגם שירותי פריצה מתקדמים כגון התקנת כספות, מערכות אזעקה, מנעולים ועוד. מבחינתך, שיחה קצרה איתנו היא הדרך הכי טובה לשפר את איכות החיים ולהיכנס לדירה המושכרת בראש שקט.

החלפת מנעול ומפתחות בדירה שכורה

השירות המבוקש ביותר טרם מעבר לדירה שכורה הוא החלפת מנעול. בניגוד לבית חדש מקבלן שבו הקונה מקבל ראשון ויחיד את המפתח, בדירה שכורה אי אפשר לדעת למי עוד יש אותו. גם אם השוכר מברר מראש מי היו השוכרים לפניו ואפילו אם הוא סומך עליהם ב-100%, אין סיבה לקחת את הסיכון המיותר הזה.

הסיכון של מגורים בדירה שכורה בלי להחליף מנעול ומפתחות נראה עוד יותר מיותר כאשר מבינים שמדובר בהשקעה כספית מינימאלית. כל עוד לבעלי הדירה והמשכירים אין בעיה עם זה, לא כדאי לוותר על האפשרות של החלפת מנעול מיד אחרי שמקבלים את המפתח וחותמים על החוזה. 

האחריות על החלפת מנעולים ומפתחות

באופן עקרוני, חוזה שכירות סטנדרטי קובע שהאחריות על טיפול במנעולים ובמפתחות אמורה להיות מוטלת על המשכיר. ברוב המקרים, המשכיר הוא זה שמזמין מנעולן מקצועי על מנת לקבל את חוות הדעת שלו לגבי המנעולים הקיימים והוא אף יכול להתייעץ איתו בנוגע לצורך בתיקון צילינדר, שכפול מפתחות, התקנת דלתות פנים וכן הלאה. 

בפועל, לשוכרים יש אינטרס הרבה יותר מובהק וברור שהמפתחות והמנעולים יוחלפו. לכן הפתרון הוא לשתף פעולה ולשמור על שקיפות מלאה בין השוכר לבין המשכיר, כמו גם להביא לידי ביטוי כל הסכמה בעל פה בחוזה חתום בכתב. אם עושים זאת מספיק זמן מראש, אפשר להיכנס לדירה שכורה ולהרגיש בטוחים יותר מהלילה הראשון. 

שירותי פריצה בולטים של מנעולן בדירות שכורות

כדאי להזמין פורץ מיד אחרי הובלה לבית חדש לשם ווידוא סופי שכל המנגנונים תקינים. אם מדובר בבית פרטי או בדירה עם אזעקה, אפשר לנצל את הביקור של הפורץ על מנת לבדוק גם את תקינותה. במקרה של תקלה, ניתן בחלק מהמקרים להטיל את האחריות ואת העלות של תיקון האזעקה על המשכיר – או לגלם את הנושא במסגרת דמי השכירות החודשית.

העניין של ההובלה לדירה שכורה חשוב, כי לרוב רק אחריה מגלים השוכרים את הצורך במערך אבטחה מהודק ואפקטיבי יותר. במילים אחרות, ייתכן והשוכרים יקלו ראש בעניין של החלפת המנעול, המפתחות ומערכת האזעקה – אבל זה צפוי להשתנות מיד לאחר שהציוד האישי והתכולה שלהם יגיעו אל הבית החדש – ויהיה ברור להם פתאום שאלו נמצאים בסכנת גניבה.

החלפת ותיקון דלתות פנים בדירות שכורות

שירות מומלץ נוסף שניתן על ידי מנעולן ויכול להיות רלוונטי גם לבעלי דירות וגם לשוכרים הוא החלפת דלתות. מבחינת בעלי דירות להשכרה, החלפת הדלתות היא דרך מעולה להשביח את ערך הנכס ולדרוש עבורו דמי שכירות גבוהים יותר. עבור השוכרים עצמם, החלפת הדלתות משדרגת את איכות החיים בכך שהיא מעניקה להם תחושת ביטחון ויתרונות של בידוד תרמי, בידוד אקוסטי ופרטיות. 

מלבד הזמנת איש מקצוע להתקנת דלתות כניסה ופנים, היתרון ביצירת קשר מוקדם עם פורץ הוא שאפשר להשתמש בשירות שלו גם בשביל לתקן את הדלתות הקיימות. זה מה שבדרך כלל קורה בדירות שמתוחזקות ברמה גבוהה יחסית, בהן לא צריך להחליף לגמרי את הדלתות הקיימות אלא רק לשפץ ולתקן את המנעול, הצירים והמנגנונים שלהם. 

שירותי פריצה לכל הגילאים

מגורים בשכירות מהווה פתרון נפוץ עבור גברים, נשים, צעירים ובעלי משפחות עם ילדים בכל הגילאים. ככל שהביקוש למגורים בשכירות עולה, כך מתחדד גם הצורך במעורבות צמודה של אנשי מקצוע מוסמכים. אף על פי שהדירה השכורה היא לא בבעלות מי שגר בה, הדיירים הם אלה שחיים במקום ולהם יש את המחויבות הכי גבוהה לשמור עליו.

החדשות הטובות הן שאפשר להזמין שירותי פריצה לכל הגילאים גם בהתראה קצרה. זה אומר שלא חייבים לחכות עם ההובלה עד שהמנעולן יגיע, אלא שניתן לתאם מולו את הביקור בהתאמה אישית לצרכים ולציפיות. כמו כן, תיאום השירות יצביע על מחויבות של המשכיר כלפי השוכר ויכול לסייע לשדרג את הנכס גם כאשר הוא עדיין פנוי ועומד להשכרה. 

פורצים עבורך את הדרך לביטחון

ישרא-לוק פעילה בתחום הפריצה כבר מעל 10 שנים ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים בסקטור הפרטי והעסקי. מטרתנו היא לחסוך עבורך זמן וטרחה ולכן אנו מסוגלים להגיע אליך עם תחנת שירות ניידת, 24 שעות ביממה ו-6 ימים בשבוע – כל יום למעט שבת.

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך עם תשובות לשאלות הנפוצות לגבי שירותי פריצה בדירות שכורות. לאחר מכן, נציג את סל השירותים ונרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית. אם חשוב לך להזמין מנעולן שיודע את העבודה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ואנו כבר נעשה את השאר.