מנעולן מיתר

נציגי ישרא-לוק גאים להציע עבור תושבי המועצה המקומית מיתר מערך שירותי מנעולנות מקצועיים – השמורים בדרך כלל לתושבי הערים הגדולות. אם יש לך בית פרטי או עסק במיתר, נשמח לרכז עבורך את כל שירותי הפריצה החשובים תחת קורת גג אחת.

אנשי המקצוע שלנו מתמחים במתן שירותי מנעולנות לבית ולרכב – ויכולים לשלוח עד אליך תחנת שירות ניידת שתחסוך לך זמן ותסייע לך לחזור לשגרה במהרה.

תחנת השירות הניידת שלנו מציבה את מיתר במיקום מרכזי על המפה

במקום לצאת מהבית ולעמוד בפקקים על מנת לשכפל מפתח למנעול, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו. תחנת השירות הניידת של ישרא-לוק כמובן זמינה עבורך בשעת חירום: החל באובדן מפתחות, דרך שכפול צרור המפתחות של הרכב וכלה בבעיות שקשורות לצילינדר במשרד או בחנות.

שקט נפשי ושירות אישי

ככל שמרכזים יותר שירותי מנעולנות תחת קורת גג אחת, כך עולה הסיכוי להשיג מערך אבטחה אפקטיבי, משתלם וחסכוני. בהתאם לכך, סל השירותים שמחכה לך אצלנו מורכב בדיוק לצרכים שלך:

באמתחתנו מעל 10 שנות ניסיון בשירותי מנעולנות לבית ולרכב. הניסיון מוכיח שאנו יודעים להתמודד עם כל תקלה ושהזמנת השירות דרכנו גם חוסכת עבורך זמן וכסף.

בהזמנת ניידת השירות שלנו, לך רק נותר ליהנות מגיבוי מקצועי ושיפור בתחושת הביטחון האישי.

תושבי מיתר והסביבה יכולים ליצור איתנו קשר לפרויקטים מיוחדים בתחום המנעולנות – כמו למשל התקנת דלתות אש.

ועוד – לקבלת פרטים נוספים נשמח לקבל את פנייתך.

שיחה אחת – והטכנאי בדרך

הצוות של ישרא-לוק עובר תהליך הכשרה מקיף על מנת לעמוד לרשותך 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. אם חשובים לך ערכים כגון אמינות, מקצועיות, איכות ומחיר הוגן, הגעת למקום הנכון. בעת הזמנת מנעולן מיתר ותושביה זכאים לקבל את השירות הטוב ביותר – וכל שנותר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ממש עכשיו!