ישרא-לוק גאה להציע שירותי מנעולנות לבית ולרכב עבור תושבי נתיבות והסביבה. עם מעל 10 שנות ניסיון ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, אנחנו בטוחים שנוכל לפתור גם את הבעיה שלך. מלבד זאת, הזמנת השירות דרכנו אפילו לא דורשת ממך לצאת מהבית או מהמשרד – כי נציגינו יוכלו להגיע עד אליך עם תחנת שירות ניידת.

שירות שמגיע עד אליך

בתחנת השירות של ישרא-לוק יש את כל מה שהבית, הרכב או המשרד שלך צריכים. את ניידת השירות אנו שולחים עד אליך לנתיבות בליווי אנשי מקצוע ובמחיר הוגן. 

כאשר אנשי המקצוע יגיעו לכתובת שמסרת, לך רק יישאר לשבת רגל על רגל ולתת למומחים לעשות את העבודה. בהמשך, נעמוד לרשותך עם תשובה לכל שאלה ונשמח גם לפתור עבורך תקלות, לספק שירותי תיקון והתקנת דלתות פנים או דלתות כניסה, התקנת ותיקון דלתות אש, הוספת מנעול כספת, החלפת צילינדר, התקנת מנעולים חכמים ועוד. 

ככה מזמינים היום מנעולן

תושבי נתיבות נהנים מהשירות שלנו במשך 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט בשבת). ואם לא ברור לך מאיזו תקלה הדלת או המנעול שלך סובלים, אנו מחכים לקבל ממך פניה מסודרת עם סט של פתרונות מתקדמים – שיפתרו את התקלה במהרה. 

מאחורי הקלעים, אנו עובדים קשה על מנת לעדכן את הנציגים שלנו במילה האחרונה בתחום האבטחה והביטחון האישי. כעת אנו מובילים את תחום הפריצה והמנעולנות באזור הדרום – ויכולים לשדרג גם עבורך דלתות כניסה ופנים ודלתות אש.

אין תחליף לניסיון מקצועי

הטיפול בתקלות שקשורות למנעול בבית או ברכב משפיע בצורה דרמטית על איכות החיים שלך. לכן, מומלץ ליצור קשר עם חברה בעלת ניסיון מוכח. לישרא-לוק יש את הכלים להעמיד לרשותך שירות מקצועי באזור הדרום בכלל. לטובת הזמנת מנעולן נתיבות, עסקיה ותושביה מוזמנים ליצור קשר עם נציגינו ממש כעת.