Free Call

3608*

שירותי מנעולן דלתות לבעלי בתים

שירותי מנעולן דלתות לבעלי בתים

איך בוחרים דלתות פנים? מה ההבדל בין דלתות פנים וכניסה? איך מתקינים דלת?

מנעולן דלתות אמין יכול לקחת על עצמו את כל האחריות בנוגע להתקנת דלתות ומנגנוני נעילה. עם זאת, לא כל מנעולן מבצע את אותה התקנה ויש גם הבדלים בין שירותים לדלתות כניסה ופנים. לכן, התפקיד של הלקוחות הוא לוודא את רמת המקצועיות של המנעולן עוד לפני שהוא מזמין אותו ולתת עדיפות לאיש מקצוע שיכול לטפל גם בדלת וגם במנעול.

פותחים בפניך דלתות לביטחון אישי

נציגי ישרא-לוק מחכים לתת לך שירות: עם ניידת שמגיעה עד אליך ו-10 שנות ניסיון, אנחנו בטוחים שנוכל לעמוד בסטנדרטים שלך. מעבר לכך, אצלנו יש צוותים מוסמכים ואמינים שיודעים בדיוק מה חשוב לך גם בהתקנת דלתות. מעכשיו והלאה, כל שנותר לך הוא ליצור קשר עם נציגינו ולתאם ביקור של מנעולן דלתות מוסמך 24 שעות ביממה – 6 ימים בשבוע (כל יום למעט שבת!).

בחירת דלתות לבית

תהליך בחירת דלתות בבית מבוסס על כמה שיקולים. בראש ובראשונה, השיקול העיקרי צריך להיות תחושת הביטחון האישי: עד כמה הדלת מתאימה לבית ולצרכי המשפחה והאם היא ממלאת את הפונקציה של הגנה על הציוד האישי ועל רכוש יקר ערך. מהבחינה הזו, יש גם הבדל בין דלת פנים ודלת כניסה.

חשיבות התקנה מקצועית של דלתות לבית

דלתות פנים בוחרים משיקולי דקורציה, עיצוב, עלות וכן הלאה. לעומת זאת, דלתות פנים וגם דלתות שמפרידות בין הסלון והחצר למשל צריך לבחור לפי מנגנון הנעילה. רק אם המנגנון הקיים בתוך הדלת מאפשר נעילה הרמטית ומונע חדירת גורמים לא רצויים, אפשר לסמוך עלו בהפרדה בין חלל הפנים והחוץ של הבית.

הבעיה היא שרוב בעלי הבתים הפרטיים משקיעים מחשבה בבחירת הדלת – אך לא בשאלה מי יתקין אותה. הטעות הנפוצה כאן היא למשל לנסות להתקין לבד את הדלת, או לנסות לוותר על התקנה של מנעולן דלתות על מנת לחסוך בהוצאות. בפועל, אם אנשי מקצוע מענף הפריצה לא מתקינים את הדלת יהיה קשה מאוד להגן עליה. 

מתי מזמינים מנעולן דלתות?

הזמנת מנעולן דלתות צריכה להתבצע מיד לאחר שרוכשים אותן. היתרון הוא שאפשר להשתמש בשירות של אותו מנעולן גם בשביל להתקין את דלתות הפנים וגם בשביל להתקין את דלתות הכניסה, בלי לחכות כמה ימים בין השירותים ומבלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

התקנה בתחום האחריות של המנעולן

מנעולן יכול להתקין את הדלת לפי הנחיות היצרן ולהעניק ללקוח אחריות על התוצאה. במקביל, המנעולן יבדוק איזה מנגנון נעילה יש לדלת, האם צריך להחליף אותו בצילינדר חזק יותר ובאיזה אופן ניתן או לא ניתן לפרוץ אותו. בהמשך, אפשר ליצור קשר עם איש מקצוע מוסמך על מנת לקבל ממנו שירותי פריצה אם מאבדים את צרור המפתחות – או פשוט לתאם מולו שירות סטנדרטי יותר של שכפול מפתחות.

תדירות החלפת דלתות

השירות של מנעולן קריטי כי החלפת דלתות היא משהו שמתבצע לעיתים רחוקות. בניגוד לרהיטים אחרים שיש בבית ואין להם השפעה על הביטחון האישי או שלא צריך להתקין אותם, דלת שלא מותקנת על ידי איש מקצוע לא עושה את העבודה שלה. 

רוב האנשים מחליפים דלתות פנים אחת ל-10-15 שנים – ואילו את דלתות הכניסה מחליפים בתדירות עוד יותר נמוכה. זה אומר שאם כבר מחליטים להחליף את הדלתות ולקנות חדשות, צריך לוודא שיש איש מקצוע שהוא מנעולן מוסמך שלוקח על עצמו את התפקיד ואת האחריות.

שירותי מנעולן בולטים שקשורים לדלתות

ברור מאליו שמנעולן הוא איש המקצוע היחיד שמוסמך לפרוץ את כל סוגי הרכבים ואחראי גם על שכפול מפתחות. מנגד, מה שהרבה אנשים לא יודעים זה שהמנעולן יכול גם להתקין כספות ולתקן דלתות כניסה ופנים. בגלל שלמנעולן יש ניסיון שכולל בתוכו התמודדות עם סוגים שונים של תקלות במנעול ובפריצה, הוא איש המקצוע שכדאי להזמין גם לטובת טיפול בדלתות עצמן.

כך למשל אפשר להזמין שירותי מנעולן דלתות ללא נזק להתקנת דלתות כניסה, להוספת מנעול כספת לדלת קיימת או להתקנת מנעולים חדשים. במקביל, מנעולן יכול להציע את השירות שלו בהתקנת דלתות חדשות, בהחלפת מנגנון דלת וכמובן בהחלפת צילינדר. 

גם דלתות אש מתקנים על ידי מנעולן

הדוגמא הכי טובה לרקע המקצועי של מנעולן מוסמך באה לידי ביטוי בתיקון של דלתות אש. כאן מדובר ספציפית על דלתות שמיועדות לבתי עסק שמחויבים בכך על פי חוק, אך התפקיד של מנעולן הוא לוודא התקנה שלהן ובמידת הצורך גם תיקון. אם מזמינים מנעולן שיתקן ויתקין דלתות אש, משדרגים את היכולת שלהן למנוע התפשטות של השריפה מחדר לחדר.

דלת מתקינים בצורה מקצועית בלבד

המסקנה מכל האמור לעיל היא שצריך לחשוב על הדלת כחלק בלתי נפרד ממנגנון האבטחה של הבית. זה נכון שלמנעול יש תפקיד קונקרטי יותר בכל הנוגע לפתיחה וסגירה של מנגנון האבטחה, אך הדלת היא זו שאמורה להעניק את התשתית. 

אם הדלת מותקנת בצורה מקצועית ונכונה, יש הרבה פחות סיכוי לסבול מפריצות. כמו כן, הזמנת מנעולן שיתקין את הדלת היא בדיוק מה שהבית צריך על מנת לשמור על הערך שלו.

לך יש דלת – לנו יש את המנעולן!

ישרא-לוק היא חברה בעלת 10 שנות ניסיון בכל פתרונות הפריצה הנפוצים. אנחנו יודעים להתקין דלתות פנים וכניסה, מנוסים בהתקנה של דלתות אש ומתמחים גם בהוספת ותיקון מנעולים לדלתות קיימות.

לא משנה מה מצב הדלת שלך – אנחנו כבר נמצא את המנעולן שיפתור עבורך את הבעיה. חוץ מזה, לנו יש ניידת שירות פעילה שמגיעה עד אליך על מנת לחסוך לך זמן. רוצה לתאם מנעולן דלתות עוד היום? אנחנו מחכים לך באתר!