Free Call

3608*

שירותי מנעולן דלתות לבתי עסק

שירותי מנעולן דלתות לבתי עסק

מתי מחליפים דלת בעסק? למה כדאי לשכפל מפתחות למשרד? באילו דלתות אי אפשר להחליף מנעול?

מנעולן דלתות מורשה הוא איש מקצוע שמקבל הסמכה מטעם החברה שמייצרת את הדלת או את המנעול. כאשר מדובר על איש מקצוע מורשה, המשמעות היא תקופת אחריות ארוכה יותר על העבודה. כמו כן, הזמנת איש מקצוע מורשה לא מבטלת את האחריות הקיימת – כמו למשל תחת אחריות על מנעולים חדשים או דלתות חדשות. עם זאת, גם איש מקצוע מורשה צריך לדעת איך להזמין.

דלת חדשה להצלחה שלך!

ישרא-לוק גאה להציע פתרונות פריצה ללקוחות פרטיים ועסקיים. אם יש לך עסק או משרד וחשוב לך להגן על הציוד האישי, אנו נוכל להתקין עבורך דלתות כניסה ופנים ברמה גבוהה ובאחריות מלאה. כמו כן, אצלנו ממתינים לך מעל 10 שנות ניסיון שעובדות רק בשבילך. כך אנו פותחים עבורך דלת חדשה להצלחה ומבטיחים שקט נפשי כמו שתמיד רצית.

מנעולן דלתות פנים לעסק ולמשרד

מנעולן המתמחה בדלתות פנים מציע, בדרך כלל, את השירות המקצועי עבור בתי עסק ומשרדים. כאשר מזמינים מנעולן מוסמך ומקצועי, בתי העסק יכולים להיות רגועים בידיעה שההתקנה של הדלת החדשה מתבצעת באופן מקצועי – ולפי הנחיות היצרן. כמו כן, הזמנת המנעולן חשובה בעסק כי היא מאפשרת להגיש את האישורים המתאימים לחברות הביטוח.

היתרונות של החלפת דלתות בעסק

לדלתות פנים וכניסה יש השפעה גדולה על הרושם הראשוני שאותו הלקוחות מקבלים. אם בעלי עסקים או משרדים שמקבלים קהל רוצים לשפר את הרושם הראשוני, כדאי להם לחשוב בחיוב על החלפת דלתות. כיום למשל יש הרבה דגמים חדשים, איכותיים ומשתלמים של דלתות פנים וניתן ליצור קשר עם מנעולן על מנת לרכז את כל שירותי הפריצה וההתקנה מול אותו גורם.

למה משתלם להחליף דלתות?

מיותר לציין שהחלפת דלתות במשרד או בעסק היא הוצאה מוכרת לכל דבר ועניין. זה אומר שהמחיר האמיתי של הדלת יהיה רבה יותר נמוך מזה שנקוב עליה, כי בעלי עסקים יכולים להצהיר על ההוצאה הזו ולקזז אותה מחבות המס שלהם. 

יתרה על כך, גם הזמנת איש מקצוע מורשה ומיומן כגון מנעולן דלתות היא הוצאה מוכרת ומצהירים עליה בכפוף לקבלת חשבונית. מהבחינה הזו, החלפת דלתות היא לא רק אמצעי שיווק טוב ודרך מעולה להגן על המשרד ועל העסק – אלא גם פעולה שמשתלמת מאוד לכל בעלי העסקים ובכל התחומים והענפים. 

שכפול מפתחות לאחר החלפת דלתות

הזמנת מנעולן דלתות מאפשרת לבעלי עסקים לחסוך זמן וטרחה. החיסכון בזמן בא לידי ביטוי בזה שאותו איש מקצוע שמתקין את הדלת הוא גם זה שמשכפל עבורה מפתחות, כמו למשל במקרים שבהם מספר עובדים מקבלים גישה אל דלתות הכניסה או אל דלתות הפנים של חדרי הישיבות. במקביל, החיסכון בטרחה נובע מעצם העובדה שיש איש מקצוע שמתקין את הדלת במקום בעלי המשרד.

במילים אחרות, כדאי לבעלי משרדים לחשוב על הזמנת מנעולן כהשקעה משתלמת מאוד. עבור בעלי משרדים ועסקים, הזמנת מנעולן היא הדרך היחידה לשכפל מפתחות מול אותו גורם שמתקין את הדלת וגם להשתמש בשירותי התיקונים שלו בהמשך.

החלפת מנעולים בדלתות קיימות

מנעולן מוסמך יכול להחליף את המנעולים הקיימים בדלתות חדשות וישנות. למרות שבעבר צריך היה למצוא רק מנעולן שמתמחה בדלתות שמיוצרות על ידי כל חברה בנפרד, היום זה כבר לא רלוונטי: הזמנת מנעולן מקצועי ומורשה תפתור את הבעיה ותאפשר החלפה מהירה של מנגנון הנעילה או הצילינדר בתוך שעות ספורות. 

כמה עולה להחליף מנעול בדלת?

העלות של הזמנת מנעולן להחלפת דלתות או מנעולים בטלה בשישים לעומת היתרונות. נכון שיש צורך לשלם על התקנת דלתות בנפרד מהחלפת מנעולים, אבל זה משתלם מאוד אם מבינים את ההשפעה על הביטחון האישי של העובדים. כמו כן, החלפת מנעולים ודלתות פנים אחת לתקופה מסוימת היא דרך מעולה להגן על הציוד האישי או על המסמכים הרגישים שיש בתוך המשרד.

חיסכון בהזמנת מנעולן שמגיע עד העסק

החדשות הטובות הן שכיום אפשר להזמין מנעולן דלתות זול שמגיע עד פתח העסק. במקום שבעלי עסקים, עצמאיים ומשרדים יצטרכו לבזבז שעות עבודה יקרות על מנת לנסוע לחנות מנעולנים ולשכפל מפתחות, הם יכולים פשוט להזמין את אנשי המקצוע עד אליהם. בהזמנה כזו, מגיעה ניידת שירות עם הציוד המתאים ומבצעת את השכפול של כל סוגי הדלתות והמנעולים בתוך זמן קצר.

ביקורת ותיקון דלתות קיימות

יש מקרים שבהם בעלי עסקים משתמשים בשירותי מנעולן דלתות על מנת לבדוק את הצורך בהחלפת דלתות כניסה ופנים. זה למשל מה שקורה אחרי אירועים של שריפה, שיטפון ונזקי מזג אוויר או בעקבות בלאי טבעי. אם בנסיבות מסוימות הדלת במצב טוב אבל רק המנעול נפגע, יכול להיות שהזמנת המנעולן תאפשר לבצע ביקורת ובמידת הצורך לתקן ספציפית רק את התקלה. 

הרבה יותר משירותי פריצה

מבחינת בעלי עסקים, מה שחשוב לזכור הוא שהזמנת מנעולן היא כבר מזמן לא משהו שמוגבל לפריצה בלבד. כמובן שצריך להזמין מנעולן אם מאבדים את צרור המפתחות של המשרד, אבל חשוב לא פחות לעשות את זה גם כאשר רוצים להחליף את הדלתות.

העסק שלנו עובד בשבילך

לנו בישרא-לוק יש את כל הכלים לשמור עליך. אנו מספקים פתרונות פריצה מגוונים ומרכזים אותם בצורה מסודרת בניידת שירות, שזמינה עבורך 24 שעות ו-6 ימים בשבוע (למעט שבת). אצלנו מציבים את האינטרסים שלך בראש סדר העדיפויות ויכולים לבצע עבורך התקנת כספות, דלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות אש ועוד.

כדאי לך כבר עכשיו ליצור קשר עם המומחים של ישרא-לוק ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. אנו ממתינים לך עכשיו עם מנעולן דלתות מוסמך ומעניקים שירות מכל הלב!