Free Call

3608*

שכפול מפתחות לבני המשפחה

שכפול מפתחות לבני המשפחה

מתי צריך לשכפל את המפתחות של הבית? למי כדאי לתת עותק של המפתחות? מה הקשר בין סוג הדלת לבין שירותי מנעולן?

שכפול מפתחות הוא שירות בסיסי וחיוני לכל משפחה בארץ ובעולם. במובן מסוים, כל מי שגר בבית פרטי עם דלת זקוק למפתחות ולכן השירות רלוונטי עבורו. אף על פי כן, לעיתים דווקא העובדה שמתרגלים לחיות עם דלת היא זו שגורמת לנו להקל ראש בחשיבות של שירותי המנעולן בכלל ושירותי השכפול בפרט.

יש כמה נסיבות שמבהירות את החשיבות של שירותי שכפול. ראשית, בני המשפחה יכולים להשתמש בשירות הזה על מנת לדאוג שבכל רגע נתון יהיה גם להורים וגם לילדים איך להיכנס הבית. שנית, השכפול מאפשר לתת מפתחות ספייר גם לחברים או לשכנים – כמו למשל כאשר טסים לחו”ל. מכאן והלאה, השאלה היחידה היא על מי להטיל את האחריות על השכפול עצמו.

מפתחות לבית משכפלים רק עם ישרא-לוק

כל אחד מאנשי הצוות של ישרא-לוק מבין בכנות את הדאגות שלך סביב הנושא של שכפול מפתחות לבית. אנחנו יודעים שהבטיחות של המשפחה שלך עומדת בראש סדר העדיפויות, לכן מקצים עבורך אנשי מקצוע אמינים ומנוסים. עם 10 שנות ניסיון כמו שלנו, התוצאות יהיו בסטנדרטים שהצבת וכנראה שאפילו טובות יותר. 

ביצירת קשר עם ישרא-לוק נוכל לשלוח אליך תחנת שירות ניידת לשכפול מפתחות מחוץ לבית. כך אנו חוסכים עבורך זמן, מאמץ וכסף ומאפשרים לך לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. כמו כן, השירות שלנו מתאים גם לבעלי דירות, גם לשוכרי בתים וגם למשקיעים שרוצים לשכפל את המפתחות עבור הדיירים שלהם. 

שכפול מפתחות לצורך מסירת עותקים

בעלי בתים ושוכרי דירות משתמשים בשירותי שכפול גם בשביל עצמם וגם בשביל אחרים. בשני המקרים, המטרה היא ליצור עותקים של המפתחות וכך להתמודד עם אירועים שונים בשגרה ובחירום.

במהלך השגרה, מטרת השכפול היא לאפשר לבני המשפחה להיכנס לבית באופן עצמאי ולאחר מכן גם לנעול אותו כאשר הם יוצאים. בשעת חירום, אפשר ליהנות מכך שיש עוד צרור מפתחות משוכפלים אצל חברים או שכנים. 

שכפול לפני נסיעה לחו”ל

מבחינה פרקטית, רוב בעלי הבתים והדירות מגלים שהם צריכים להזמין שירותי מנעולן על מנת לשכפל עותקים של המפתח לפני נסיעה ארוכה לחו”ל. בנסיעה לחופשה או ברילוקיישן למדינה אחרת, זה קריטי לבחור שירותי שכפול שמייצרים עותקים תקינים ונכונים של המפתחות המקוריים.

בשולי הדברים, צריך להזכיר את החשיבות של שירותי שכפול בהתראה קצרה. אם למשל מגלים רק ברגע האחרון את הצורך בשירותי שכפול, או שמאבדים את הצרור המקורי רגע לפני שעולים לטיסה, הפתרון היחיד יהיה להזמין מנעולן אמין שמסוגל להגיע עד בית הלקוח או למקום שבו הוא נמצא. 

שכפול אחרי תקלות בדלת

סיטואציה אחרת שבה בעלי בתים ודירות זקוקים לשירותי שכפול מתרחשת כאשר מתעוררת תקלה. אם למשל יש תקלה בצילינדר ומחליפים את הדלת, סביר להניח שאי אפשר יהיה להמשיך להשתמש במפתחות הישנים. כמו כן, המפתחות שמקבלים מחברת הדלתות בדרך כלל מוגבלים בכמות שלהם. 

היתרון של שירותי שכפול הוא שאפשר לקבל אותם בהתראה קצרה עבור כל סוגי הדלתות. כך למעשה מקבלים עוד עותק של המפתחות באופן מיידי, רגע אחרי תיקון התקלה ואפילו אחרי החלפת כל דלתות הפנים והחוץ בבית. 

התאמת שירותי שכפול לסוג הדלת

לא כל מנעולן יודע לבצע שכפול מפתחות רב בריח. לשם השוואה, מפתחות של דלתות שמיוצרות על ידי חברות אחרות עשויים להיות בעלי מפרט טכני שונה לחלוטין. מצד שני, ללקוחות ולבעלי בתים או משפחות אין תמיד את הידע והניסיון הנדרשים על מנת לזהות את ההבדל. לכן, הפתרון הוא להזמין מלכתחילה מנעולן אמין.

במילים אחרות, כדאי לוודא מראש שהמנעולן שאותו מזמינים יודע להתאים את שירותי השכפול לסוג הדלת. רק כך ניתן לשכפל מפתחות שיעמדו לרשות בני המשפחה בשגרה ובחירום ולחסוך בלאי ושחיקה של המנעול. כמו כן, התאמת המפתחות המשוכפלים לסוג הדלת היא לעיתים קרובות תנאי לשמירה על תקופת האחריות מהיצרן – בין אם מדובר על חברת רב בריח או על חברות אחרות.

מסירת המפתחות המשוכפלים

כאן המקום להזכיר שצריך לבחור בקפידה את הגורמים שמקבלים גישה אל המפתחות המשוכפלים. כמובן שאפשר לסמוך על חברים, קרובים ובני משפחה, אך זה הופך להיות מורכב יותר אם נותנים את המפתחות לשכנים חדשים או לקולגות. בכל אחד מהמקרים האלה, האמינות של מי שמקבל את המפתח היא הנושא שצריך לקבל את הכי הרבה תשומת לב. 

מלבד מסירת המפתחות המשוכפלים לאנשים שאפשר לסמוך עליהם, כדאי להשקיע כמה דקות במתן תדריך. מטרת התדריך היא להסביר למי שמקבל את המפתחות המשוכפלים מה לעשות על מנת לנטרל את האזעקה, איך לנעול את הדלת וכיצד להתמודד עם תקלות נפוצות – במידה ויש כאלה. 

תדירות השכפול המומלצת

מפתחות לבית משכפלים כאשר הצרור המקורי הולך לאיבוד, אם המשפחה מתרחבת וכשנוסעים לחו”ל אבל רוצים להשאיר מאחור מישהו שיפקח על המתרחש. במקביל, כדאי לשקול שכפול אחרי החלפת הדלת או בעקבות חשש לבלאי ושחיקה של המפתח עצמו. 

ברוב המקרים, שכפול אחת לכמה שנים אמור להספיק עבור בעלי בתים פרטיים. אם מדובר על דירות שכורות, סביר להניח ששירותי השכפול יתבצעו יוזמנו בתדירות מעט גבוהה יותר.

אנחנו כאן בשביל המפתח שלך

ישרא-לוק גאה להיות זו שתעזור לך להשיג תחושת בטיחות וביטחון גם בבית הפרטי. השירות שלנו מגיע עד אליך 24 ימים בשבוע וכל יום למעט שבת, אז נשמח לעמוד לרשותך בהקדם. 

אם ברצונך לתאם כבר עכשיו שירות של שכפול מפתחות במחיר הוגן, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים וליצור עמנו קשר.