Free Call

3608*

שכפול מפתחות לרכב

שכפול מפתחות לרכב

שכחת את המפתחות בתוך הרכב וננעלת בחוץ? אין לך מושג היכן מפתחות הרכב שלך? המפתח של הרכב נשבר או התעקם? אל דאגה, בדיוק לשם כך קיים שירות שכפול מפתחות לרכב

אנשים רבים שוכחים את מפתחות הרכב שלהם או מאבדים אותם, אנשים מסובבים חזק או בצורה לא נכונה את המפתחות ברכב ושוברים אותם וישנם גם אנשים שנועלים את עצמם מחוץ למכוניתם. מספיק שדעתו של אדם תהיה מוסחת רק לרגע קצר כי קיבל שיחת טלפון כשיצא מהרכב והוא עלול למצוא עצמו נעול מחוצה לו. 

ראשית כל, אתם לא לבד, זה קורה להרבה אנשים וזה קורה כל הזמן. שנית כל, הפתרון לא כל כך מסובך כמו שאתם חושבים. נכון שבמקרים כאלו יש שיאמרו לכם ליצור קשר עם היצרן של הרכב, אך זה יעלה לכם לא מעט כסף וגם ייקח לא מעט זמן. אז מה הפתרון? הוא די פשוט למען האמת.

מדוע לבצע שכפול מפתחות לרכב 

כמעט לכל אחד זה קרה – איבדת את מפתחות הרכב ולא נותר לך אלא סט אחד של מפתחות לישועה. אם זה לא קרה לך, אולי קרה לך הדבר הנפוץ הבא – הסט השני נמצא רחוק, אצל בן או בת הזוג, לך אין מושג כרגע היכן הסט שלך וזה נחמד שהרכב שלך לידך, אבל לך אין אפשרות לנהוג בו. 

קודם כל יש לציין כי במקרה בו יש סט אחד לכל אחד מבני הזוג – כדאי להחזיק בבית במפתח נוסף בו ניתן לעשות שימוש בעת הצורך. המפתח יכול לשבת חודשים רבים במגירה מבלי שיעשה בו כל שימוש, אך בעת הצורך הוא מהווה חבל הצלה. 

סט מפתחות נוסף שנמצא בבית מהווה רשת ביטחון שניתן יהיה לעשות בו שימוש במקרה של אובדן אחד מצרורות המפתחות, או במקרה של אחד הסטים שמתקלקל. 

תקלות נפוצות בשימוש מפתחות הרכב

אנשים עושים שימוש בשירות שכפול מפתחות מקורי לרכב על מנת שיהיה להם סט אחד נוסף בבית. שאר האנשים זקוקים לשירות כי נקלעו למצוקה מסוימת, זו יכולה להיות בעיה במנעול הרכב או במערכת האזעקה. לפעמים זוהי בעיה של שכחת המפתחות בתוך הרכב ונעילתו, לפעמים ילדים קטנים נועלים את עצמם עם המפתחות ברכב. כמו כן, תקלות במנעול הרכב יכולות להיגרם מתאונה שהרכב עבר או כאשר ברכב נעשה ניסיון פריצה. 

שחזור מפתח לרכב – כיצד הוא נעשה?

בין אם מדובר על שכפול מפתחות לרכבים אירופאיים או קוריאנים ובין אם מדובר בכלל על אופנוע, הרעיון הוא אותו רעיון. איש המקצוע ינתק את האזעקה של הרכב ולאחר מכן ישחזר את מבנה המפתח. ישנו שחזור מכני של המפתח כאשר אין מערכת אזעקה או אימובילייזר מקורי לרכב ואם הם ישנם יש צורך בפעולת קידוד מפתח חדש למחשב הרכב. 

במקרים בהם יש צורך בפעולת קידוד מחדש יש צורך להתחבר למחשב של הרכב וקודם כל לנטרל את הקוד הקיים. לאחר מכן מתאימים קוד חדש למפתח ששוחזר, כך המחשב יקלוט את הקוד ויאפשר את השימוש ברכב. 

נשמע מעט מסובך? לא מדובר על דברים של מה בכך, אך אנשי המקצוע הוותיקים בתחום יחזיקו בציוד מתקדם ובידע שיסייע להם לבצע את הפעולות במהירות ובאיכות ללא פשרות. 

כיצד בוחרים איש מקצוע בתחום? 

תקלות כאמור יכולות להיגרם ממגוון רחב של משתנים, לפעמים מדובר על אובדן המפתחות ולפעמים מדובר על תקלה שנגרמה בשל חלודה או שבירה של המפתח. בבחירת אנשי המקצוע בתחום קודם כל יש לשים דגש על שנות הוותק והניסיון. 

דבר נוסף וחשוב ביותר שיש לשים אליו לב בבחירת אנשי המקצוע בתחום שכפול מפתחות לרכב הוא שהעסק פועל עם אישור עבודה מטעם משטרת ישראל. התעודה מגורמי האכיפה במדינה מספקים אסמכתה שמדובר באנשי מקצוע ישרים, אמינים ומקצועיים. פעמים רבות גם כוחות הביטחון וההצלה השונים עושים שימוש באנשי המקצוע המחזיקים את תעודתם לשם פריצה במצבי סיכון שונים, בעיקר במקרים של אוכלוסייה מבוגרת ותאונות. 

מדוע השירות הזה עדיף לך על פנייה ליצרן?

במקרים בהם יש צורך במפתח או שלט חדשים ונעשית פנייה אל היצרן, לעיתים לוקח זמן רב עד שאלו מסופקים ללקוח, כמו כן במקרים אלו פעמים רבות מחירי השירות גבוהים. פנייה לחברת שכפול מפתחות לרכב מספקת לכם פתרון מקצועי, מהיר ואיכותי. 

השירות אותו אנו מציעים

החברה שלנו היא חברה בעלת וותק של למעלה מ-10 שנים בתחום שכפול מפתחות לרכב. אנחנו מספקים שירות כולל גם לרכבים וגם לבתים ומחזיקים בניידת שירות שזמינה 24 שעות ביממה ומספקת מענה רחב, למעט בשבת. 

אנחנו מגיעים עם הניסיון שלנו ועם כל הכלים הדרושים על מנת לבצע עבודה מקצועית עד לבית הלקוח, מגוון השירותים שלנו רחב וכולל: 

  • שכפול מפתחות לכל סוגי המפתחות והשלטים לרכב ולבית.
  • פריצה לכל סוגי דלתות הרכב ולכל סוגי דלתות הבית.
  • שירות שחזור מפתחות לרכב, גם במקרים בהם לא קיים צרור מפתחות כלל, כולל קידוד השלט. 
  • שירותי פריצה, התקנה ושכפול מפתחות בתחום הכספות.
  • שירותי תיקון דלתות לבית.

למה לבחור בישרא-לוק?

הדבר החשוב ביותר בתחום המנעולנות הוא מקצועיות ואיכות. איש מקצוע ותיק, בקיא ומיומן יספק שירות הולם – וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לך. אנחנו מציעים זמינות גבוהה, שירות סביב השעון ומתחייבים לעבודה איכותית וכל זאת במחירים נוחים. 

אנשי המקצוע שלנו עוסקים בתחום שכפול מפתחות לרכב כבר שנים רבות והם מיומנים במציאת פתרונות יעילים ומהירים לכל סוגי התקלות במנעולי הרכב. אנו מתחייבים כי העבודה עמנו מתבצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה – צרו עמנו קשר בעמוד צור קשר באתר – ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם.