Free Call

3608*

שכפול מפתחות

שכפול מפתחות

המפתחות לדירה נעלמו ונתקעת בחוץ? פרצו לך לבית ויש צורך לתקן את המנעול? נכנסת לדירה שכורה וברצונך להחליף את הצילינדר? קיבלת ירושה כספת ישנה ואין לך מושג איך פותחים אותה? שירות שכפול מפתחות הוא בדיוק הפתרון עבורך. 

אם איבדת את המפתחות, אם צריך להחליף צילינדר בדלת מכל סיבה שהיא או אם פרצו לך לבית, יש לך צורך בשירות של שכפול מפתחות והגעת למקום הנכון. הדבר החשוב ביותר שעליך לדעת הוא שיש להזמין איש מקצוע מיומן ומנוסה. איש מקצוע מיומן בתחום ידע לתת את המענה המתאים לכל תקלה שקשורה לתחום שכפול מפתחות לבית, הוא יהיה זמין, יגיע אליך במהירות ויעשה את העבודה בזריזות ובמקצועיות. איש מקצוע ותיק גם ידע להציע שירותי תיקוני תחזוקה נוספים במידה ויהיה בהם צורך. 

מה יכול לגרום למנעול להיתקע? 

ישנן תקלות רבות שיכולות לגרום למנעולים מסוגים שונים להיתקע או לא לעבוד כראוי. זו יכולה להיות חלודה שהצטברה בחלקים שונים במנעול, זה יכול להיות מפתח עקום או שבור בחלקו, דברים כאלו קורים לפעמים כאשר נעשה שימוש בכוח או שימוש לא נכון במפתחות ולפעמים זוהי תוצאה של תאונה או בלאי החומרים הטבעי. סיבה נוספת לכך יכולה להיות בעיה בצירי הדלת ולפעמים אף יש צורך לפרוץ את הדלת כי היא נעולה מבפנים, לתופעה זו קוראים דלק טרוקה. 

לעיתים מדובר על צורך בפריצה של דלת מחסן שלא נעשה בו שימוש הרבה זמן או שאבד לה המפתח. לעיתים יש צורך בפריצה לכספת או לדלת של בית העסק ואחד המקרים השכיחים לרוע המזל הוא החלפת צילינדר לאחר פריצה לבית. 

בחלק מהמקרים ניתן לטפל בבעיה לבד בבית ובשימוש חומרי שימון אותם ניתן לרכוש בחנויות לכלי בית, במקרים אלו מדובר על תקלות פשוטות וקלות לתיקון. לרוב, תקלות אלו כלל לא מצריכות הזמנת שירות של שכפול מפתחות שכן הן נפתרות במהרה. אם ניסית לשמן את המנעול והדלת עדיין אינה נפתחת נראה כי יש צורך בשירות שכפול מפתחות.

חשוב לדעת: בבחירת מנעול חדש יש לתת דגש על מנעול מורכב, חזק ובטיחותי. ככל שהמנעול יהיה חזק ומורכב יותר כך יהיה קשה יותר לפרוץ אותו.

מקרים המצריכים שירות שכפול מפתחות 

ישנם סוגים רבים של מנעולים: מנעולים פשוטים, מורכבים, חזקים במיוחד ואף מנעולים אלקטרוניים שבהם לא נעשה שימוש במפתחות אלא בטביעות אצבע. כאמור, בכל אחד מסוגי המנעולים יכולות להיות תקלות שייגרמו ממכלול רחב של נסיבות. 

בתחום שכפול מפתחות ישנם גם מקרים יותר מורכבים, למשל כמו במקרה שבו אדם מקבל בירושה כספת אך אין לו מפתח או קוד שיכול לפתוח אותה. תחום זה הוא תחום רגיש במיוחד, אנשים נועלים בכספת שלהם את היקר להם מכל ובהזמנת שירות זה יש צורך לוודא כי ידיו של איש המקצוע שהזמנת מקצועיות, אמינות ומהטובות ביותר. 

לפעמים אנשים מחזיקים בכספת זמן רב ומנגנון הנעילה שלה בשלב מסוים פשוט נתקע. מנעולן מקצועי ידע כיצד לפתוח את הכספת מבלי להסב לה נזק ובכל אותה העת ישמור על דיסקרטיות מלאה בעבודה מול הלקוח.

כיצד בוחרים מנעולן? 

הדבר החשוב ביותר שאותו עליך לדעת הוא שמנעולן מוסמך שמבצע שכפול מפתחות או כל עבודה אחרת שקשורה בתחום זה עובר הכשרה כוללת ומקבל את אישור העבודה שלו ממשטרת ישראל. הזמנת מנעולן שהוכשר לכך ויש לו התעודה מהמשטרה מאפשרת לך לדעת כי מדובר באיש מקצוע מהימן וישר. 

לא בכדי ניתן אישור המשטרה לעוסקים בתחום. התעודה הניתנת לאנשי המקצוע בתחום המנעולנות ניתנת על ידי גורמים מוסמכים מכוחות ההצלה והביטחון. לא אחת גופים אלו עושים בעצמם שימוש בשירות זה כמו למשל במקרים בהם יש צורך בפריצת דלת במצבי חירום, כאשר מדובר על אנשים חוסים או במקרים של קשישים בודדים.

בעת בחירת שירות מנעולן יש לתת את הדגש על אישור המשטרה, על וותק אנשי המקצוע, על רמת הזמינות שלהם לספק שירות מהיר בכל שעות היממה וכמובן על המחיר. 

מה אנחנו מציעים לך

אנחנו מגיעים עם ניידת שירות ייעודית למשימה. ניידת זו היא למעשה חנות ניידת המספקת פתרונות ללקוח בתחום המנעולנות – גם לבית וגם לרכב. הניידת שלנו מצוידת היטב ויכולה לספק פתרונות לכל המצבים, היא עובדת 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. בכל זמן שתצטרכו אותנו למעט שבת – אנחנו נהיה שם. יש לנו ניסיון רב שנים בתחום והדבר בא לידי ביטוי גם בשירות, גם במקצועיות וגם בהצעת המחיר המשתלמת.  

השירות שלנו כולל: 

  • שכפול מפתחות לכל סוגי המפתחות והשלטים לבית.
  • שכפול מפתחות מולטילוק
  • פריצה לכל סוגי דלתות הפנים והרכב. 
  • שירות שחזור מפתחות לרכב, גם במקרים של אובדן מוחלט של המפתחות, כולל קידוד השלט. 
  • פריצה, שכפול מפתחות והתקנה של כספות. 
  • התקנת דלתות – כניסה ופנים. 
  • תיקון דלתות כניסה – החלפת מנעול, הוספת מנעול כספת, כיוון דלת, התקנת מנעולים חכמים, החלפת מנגנון דלת, החלפת צילינדר.
  • תיקון דלתות פנים – כיוון דלת, החלפת צילינדר והחלפת מנעול.

פתרון מהיר ומקצועי 

לסיכום, תחום המנעולנות מחייב בראש ובראשונה מקצועיות. רמת הבקיאות של איש המקצוע שיגיע אליכם, אמינותו, יושרו והמחיר אותו הוא יציע לכם יהיו תלויים רובם ככולם במקצועיותו. בד בבד מהירות השירות במקרים אלו קריטית – אנשים רבים שמוצאים עצמם זקוקים לשירותי שכפול מפתחות זקוקים לשירות בדחיפות. 

ניידת השירות שלנו תגיע עד אליך ותספק לך פתרון מהיר, מקצועי ובמחיר הוגן. את כל אלו ושירותים נוספים בתחום שירות שכפול מפתחות אנו מספקים תוך עבודה בדיסקרטיות מלאה. נשמח לעמוד לשירותך, ניתן להשאיר פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם. ניתן גם ליצור קשר עם נציגי החברה.