Free Call

3608*

שכפול מפתחות לרכב יד שנייה

שכפול מפתחות לרכב יד שנייה

למה לשכפל מפתחות ואיך עושים את זה? מה היתרון של מפתח רכב מקורי?

היצע גדול של רכבי יד שנייה הופך אותם לעסקה משתלמת עבור כלל הנהגים. נכון להיום, אפשר לחסוך עשרות אחוזים ברכישת הרכב במידה ונותנים עדיפות לדגם משומש על פני דגם חדש. עם זאת, ברכישת רכב יד שנייה יש גם שיקולים נלווים שצריך להתייחס אליהם – כמו למשל בתחום של שכפול מפתחות.

המטרה העיקרית של שכפול מפתחות לרכב יד שנייה היא לייצר עותק נוסף עבור הקונה. בניגוד לרכב חדש שאותו היבואן בדרך כלל מוסר עם מפתחות בשני עותקים זהים, ברכבים משומשים לא תמיד למוכר יש את העותק המתאים. לכן, עדיף לקונה לקחת על עצמו את האחריות ופשוט ליזום שירותי שכפול מול מנעולן שמוסמך לכך.

ישרא-לוק – המפתח שלך לרכב

צוות של ישרא-לוק יכול לגייס עבורך מעל 10 שנות ניסיון גם בשירותי שכפול מפתחות לרכב יד שנייה. לא משנה איזה רכב יש לך או אם ברצונך לתאם שכפול מפתחות לרכבים אמריקאיים או אירופאיים – אנו כבר נדע לתת לך מענה.

מבחינה פרקטית, הערך המוסף שלנו הוא בהקצאת ניידת שירות שמגיעה עד אליך. בזכות ניידת השירות, בכלל אין לך צורך לצאת מהבית ולעמוד בפקקים. כאשר ניידת השירות תגיע עד אליך לבית או לעסק, שכפול המפתחות יתבצע בצורה הרבה יותר מהירה ונוחה – בדיוק כמו שרצית.

המלצות על שכפול מפתחות לרכב משומש

שכפול מפתחות מבוצע כאשר מאבדים את הצרור הקיים, מחליפים את המנעול או רוצים לתת עוד עותק לבני משפחה, חברים וכן הלאה. ספציפית לגבי רכבים משומשים ויד שנייה, השכפול יכול להיות פתרון מעולה עבור מי שמבצע עסקה מול אדם פרטי אך מקבל לידיים שלו רק צרור מפתחות אחד.

ההמלצה העיקרית היא לשכפל את המפתחות מיד אחרי העברת הבעלות. במידה ויש חשש לגבי האמינות של המוכר, אפשר אפילו להחליף את כל המנעול של הרכב וכך להבטיח שיהיה רק צרור מפתחות אחד תקין עבורו. עם זאת, ברוב המקרים אין בזה צורך ושירות סטנדרטי של שכפול מפתחות לרכב יד שנייה בהחלט אמור להספיק.

שכפול נכון של מפתחות לרכבים

בשירותי שכפול מפתחות יש הבדל בין טיפול ברכבים אמריקאיים ואירופאיים ובין יצרנים שונים. למעשה, אפילו בתוך אותה יבשת או מדינה עשויים לצוץ הבדלים מסוימים בין האופן שבו משכפלים את המפתחות. לרוב, ההבדלים נובעים מניסיונות של יצרני הרכב לייחד את עצמם ומאימוץ טכנולוגיות שונות בכל מפעל רכבים.

מבחינת הנהג, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לשכפול נכון של מפתחות על מנת למנוע בלאי ושחיקה של המנעול או המכלול. כמו כן, כדאי לבצע שכפול מפתחות לפי הנחיות היצרן כפי שהן מופיעות בספר הרכב. בהיבט הזה, יש משמעות גדולה לשאלה כמה שנות ניסיון יש למנעולן שמבצע את הפריצה. 

שכפול מפתח לשמירה על אחריות היצרן

היתרון במנעולנות הוא שכיום ניתן לבצע גם שכפול מפתח מקורי לרכב. במקום לסכן את המנעול ואת הצילינדר עם מפתח לא מקורי, כל מה שצריך לעשות הוא לתאם את השירות הרלוונטי מול מנעולן שמוסמך לכך. כאשר משכפלים בצורה נכונה ומדויקת את המפתח המקורי של הרכב, שומרים על תקופת האחריות במידה והיא בתוקף ומגבירים את תחושת הביטחון האישי. 

בטווח הארוך, שכפול מפתחות לרכב משומש ויד שנייה משתלם עבור הקונה כי הוא מאפשר לו לשמור על ערך הרכב. במילים אחרות, רוכשי רכבים בשוק הפרטי שרוצים לאחר מכן למכור אותם במחיר גבוה יצטרכו לשכפל עבורם לפחות עוד 2 מפתחות ואף לדאוג שהתוצאות יהיו מדויקות.

שכפול מפתחות עם או בלי שלט

הטכנולוגיה הקיימת כיום בתחום המנעולנות מאפשרת לשדך שלט של אזעקה על גבי המפתח עצמו. כאן היתרון הוא שאפשר לשלב בין המפתח לבין השלט של האזעקה גם אם במקור מדובר על שני מוצרים נפרדים – או על תוספת של הנהג הפרטי על גבי הרכב שברשותו.

לשם השוואה, שכפול סטנדרטי כולל את המפתח בלבד ויש גם שירותי שכפול שמיועדים למפתח ולאזעקה בנפרד. אם רוצים לשכפל מפתחות של רכבי יוקרה מתקדמים יותר, צריך לבדוק האם מדובר על מנגנון KEYLESS ולבצע את ההתאמות הנדרשות גם ביצירת הקשר עם המנעולן.

שכפול מפתח למטרות נוחות

הסיבה העיקרית לכך שבעלי רכבים משכפלים את המפתחות היא נוחות. כאשר יש צרור מפתחות לגיבוי, בעלי רכבים פרטיים מכל סוג יכולים להקל על בני המשפחה ולחלוק את השימוש במכונית יחד עם בני הזוג או הילדים. יתרה על כך, הגיבוי של צרור מפתחות נוסף הופך לכלי פרקטי ויום יומי עבור מי שמשתמש ברכב באופן קבוע ורוצה להימנע ממצב של חוסר יכולת לנטרל את האזעקה ואת מנגנוני הבטיחות.

הביקוש הגבוה לשירותי שכפול מפתחות תורם לירידת מחירים ומגביר את המקצועיות של המנעולנים. מכאן והלאה, כל מה שנהגים ובעלי רכבים פרטיים צריכים לעשות זה לדעת לאיזה מנעולן לפנות.

מנעולן של ישרא-לוק עובד בשבילך

ישרא-לוק פעילה בתחום המנעולנות כבר מעל 10 שנים ומגיע עד אליך עם ניידת שהיא למעשה תחנת שירות לכל דבר ועניין. בזכות ניידת השירות, אנו מספקים לך פתרון בשטח גם בשגרה וגם בחירום וחוסכים עבורך מאמץ וטרחה. אצלנו מרכזים את נושא המנעולנות לבית ולרכב במשך 24 שעות ביממה וכל יום בשבוע למעט שבת – אז הגיע הזמן שלך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

יצירת קשר איתנו תאפשר לך להפיק את מלוא הפוטנציאל מתחום המנעולנות. כעת, אנו עוקבים מקרוב אחר החידושים בענף ומזמינים אותך להשאיר פרטים באתר על מנת לתאם שירות משתלם של שכפול מפתחות לרכב מכל סוג.