Free Call

3608*

מנעולן דלתות

מנעולן לדלתות

שירותי המנעולנות של ישרא-לוק משפרים את תחושת הביטחון האישי וחוסכים עבורך זמן וכסף. ביצירת קשר עם נציגינו נוכל לשלוח עד אליך ניידת שירות מאובזרת, שתספק עבורך פתרון בכל נושא המנעולנות לבית ולרכב – 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת).

אילו שירותי מנעולנות הדלתות שלך צריכות?

ריכוז שירותי המנעולנות החשובים תחת קורת גג אחת זה בדיוק מה שחיכית לו. נוסף על כך, דרכנו ניתן כבר עכשיו לתאם שירותים מיוחדים ובהם:

  • פריצת דלתות ופנים מכל סוג במחיר הוגן
    אנו פורצים דלתות באמינות ובאחריות – קליק כאן לפרטים נוספים.
  • שכפול מפתחות לדלתות
    כולל קידוד שלטים לבית ולרכב ושחזור מפתחות במקרה של אובדן. קליק למידע נוסף.
  • תיקון דלתות כניסה ופנים
    כיוון דלת, החלפת הצילינדר והתקנת מנעולים חכמים או דלתות חדשות – קליק כאן למידע נוסף.

הדלתות שלך הן העבודה שלנו

ניסיון של מעל 10 שנים עוזר לנו לדעת כיצד לבצע עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ואנו גאים להעמיד לרשותך צוותים אמינים ואיכותיים. אם תמיד רצית לשדרג את דלתות הכניסה או לתקן תקלות בדלתות של הרכב, הגעת למקום הנכון.

כל הסיבות להזמין מנעולן מקצועי מבית ישרא-לוק

אנו מציבים את תחושת הביטחון האישי שלך בראש סדר העדיפויות. אצלנו כל מנעולן עובר תהליך הסמכה ארוך ומחזיק באישורים הרלוונטיים. מלבד התחייבות לזמן הגעה מהיר, יש לנו את הכלים לפריצת דלתות הפנים או הרכב שלך בלי להסב להן נזקים.

נוסף על כך, אנו מתקנים דלתות כניסה ופנים באופן שחוסך עבורך הוצאות תחזוקה בעתיד. מסיבות אלו ועוד הרבה אחרות כדאי כבר עכשיו להזמין מנעולן לדלתות מבית ישרא-לוק וליהנות משירות מקצועי ותחושת ביטחון מוגברת.

תיקון דלתות כניסה ופנים

דלתות כניסה ודלתות פנים בנויות באופן שונה. עם זאת, תקלה בכל אחת מהדלתות הללו עלולה לפגוע באיכות החיים שלך בצורה דרמטית. היות שאין סיבה להמשיך לחיות עם דלתות כניסה או פנים שלא נסגרות או סובלות מבעיות, צריך להזמין את המומחים של ישרא-לוק ולפתור את הבעיה.

לצוותים שלנו מעל 10 שנות ניסיון עם תיקון כל סוגי דלתות הכניסה ודלתות הפנים. אנו נדאג שהדלתות שלך יחזרו לתפקוד מלא בתוך זמן קצר, אך נעשה זאת באופן שגם עוזר לך לשמור על מסגרת התקציב.

הדלתות מתוקנות – אבל תחושת הביטחון שלך נשארת

בין היתר, היתרון שלנו בא לידי ביטוי גם בדמות מקצועיות ללא פשרות. השירות המקצועי עוזר להתמודד עם כל סוגי התקלות והוא מרכז עבורך גם שירותי פריצה ותיקונים שונים תחת קורת גג אחת. זה אומר שגם אם לא ממש ברור לך איזה סוג של דלת יש לך בחדרים או מי היצרן של דלת הכניסה במשרד, אנחנו הכתובת שעליך לפנות אליה.

פניה מסודרת תאפשר לנו לשלוח אליך תחנת שירות ניידת. בזכות הניידות של תחנת השירות, הדלתות שלך יתוקנו – אבל בלי שאף אחד ידרוש ממך לצאת מהבית ולעמוד בפקקים. במילים אחרות, אנו נתקן את הדלתות עבורך, נשמור בשבילך על תחושת הביטחון ונעשה הכל לשביעות הרצון שלך בטווח הקצר והארוך.

על דלתות כניסה ופנים כבר לא מתפשרים!

לקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והציבורי מבינים שאין טעם להתפשר על רמת המקצועיות של תיקון דלתות כניסה ודלתות פנים.

אם ברצונך ליהנות משילוב בין ערכים של מקצועיות ואמינות, הגעת למקום הנכון: כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי של ישרא-לוק ולתאם שירות מסודר של תיקון דלתות כניסה ופנים 24/6 (למעט שבת).

פריצת דלתות ופנים

צוות מיומן של ישרא-לוק יכול לעמוד לרשותך בשעות הקרובות עם שירותי פריצה לכל סוגי הדלתות. אנו מתמחים בנושא המנעולנות לבית ו לרכב וזמינים עבורך 24/6, עם טכנאי צמוד שעובד כל יום למעט שבת. במידה ויש תקלה בצילינדר, במנעול או בדלת – אין סיבה להישאר בחוץ וכל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר עם המומחים שלנו.

מתי פורצים דלתות?

פריצת דלתות יכולה להתבצע בבית או ברכב. בין היתר, שירותי פריצה מן הסוג הזה גם מתאימים לדלתות פנים של משרדים וחנויות והם משפרים את מערך האבטחה בבתי עסק. בגלל שלדלתות פנים יש תפקיד פונקציונלית ולא רק אסתטי, חשוב שהפריצה שלהן תתבצע בצורה מקצועית ונכונה.

פריצה ללא נזקים? יש דבר כזה!

פריצת דלתות מכל הסוגים מתבצעת אצלנו ללא נזקים מיותרים. בשביל למנוע ממך את הנזקים ואת עוגמת הנפש, אנו בוחרים בקפידה את הציוד ונצמדים להנחיות של יצרן הדלת. יתרה על כך, אנו משתמשים במעל 10 שנות ניסיון ויכולים להגיע עד אליך עם ניידת שירות.

הפתרון כבר בדרך אליך

סביר להניח שאין ברצונך לעזוב את הבית או המשרד בזמן שדלתות הפנים לא מתפקדות. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם ניידת שירות, שהיא למעשה חנות ניידת שנותנת לך פתרון בכל נושא המנעולנות לבית ולרכב. במילים אחרות, עכשיו כבר לא צריך להסתכן אלא רק להזמין את אנשי המקצוע המובילים בישראל.

לדלתות הפנים שלך יש בית חדש

נציגי ישרא-לוק מתקינים ומתקנים דלתות כניסה ופנים מכל סוג. אנחנו משלבים עבורך בין ערכים של אמינות, מקצועיות, איכות ומחיר ועומדים לרשותך עם תשובה לכל שאלה. אם ברצונך לתאם פריצת דלתות ופנים ברמה הגבוהה ביותר, נשמח לקבל ממך פניה מסודרת.